Podzimní boty 2011

Humanic

V obchodech už můžete objevit bohatou nabídku podzimních bot. Jaké budou letos podzimní boty? Co bude trendy? Budou to boty z kvalitního materiálu, které podtrhnou vaše nohy a postavu. Nemusíte si nutně vybírat boty s podpatkem, klidně to mohou být boty se šněrováním. Důležité je, aby měly velmi dobrý střih a byly pohodlné.

A jakou barvu byste si měly pořídit? Nejoblíbenější je určitě černá. Hodí se ke všemu a je to taková klasika. Klidně ale můžete koupit boty hnědé, modré, šedé či jiné barvy. Důležité je, aby dámské boty vám dokonale seděly a hodily se k oblečení.

Podzimní boty 2011 nabízí již spousty obchodů, kde můžete nalézt boty dražší i levnější. Stačí se jen podívat do vašho oblíbeného obchodu nebo nákupního centra a tam si vybrat. Jsou na výběr boty koženkové, kožené, semišové nebo textilu, kotníčkové i vyšší.

Ať už si vyberete jakoukoliv barvu a obuv 2011, neměly byste to nechávat na poslední chvíli, protože již nyní je celkem zima. Podívejte se na trendy kousky, které jsme pro vás vybrali. V obchodech naleznete mnohem větší nabídku podzimních bot.

Baťa

Deichmann

Clothing Island

Foto: shoemanic.com, bata.cz, deichmann.de, clothingisland.cz.

Podívejte se také na:
Móda podzim zima 2011
Podzimní bundy 2011
Zimní móda 2011
Zimní bundy 2011


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.