Zimní móda 2011

Lindex

Zima se už blíží a s ní i je nutné obměnit i šatník. Nové zimní oblečení, boty a doplňky jsou nutné proto, abyste byla na zimu pořádně vybavena. Letos by měla být zima 2011 dlouhá a studená, takže předtím si pořiďte všechno potřebné oblečení.

Zimní bundy

Základem zimního oblečení je dámská zimní bunda. Bunda je teplá a určitě vám v ní nebude zima. Kvalitní a zároveň módní kousek nakoupíte ve vašem oblíbeném obchodě s přicházející novou kolekcí. V módě budou jak bundy tmavých barev (černá, tmavě modrá, šedá), tak i barevná (červená). Dále je nutné dbát na výběr správného střihu a velikosti. Není nutné si kupovat zbytečně velkou velikost, ale správnou padnoucí. U zimní bundy to platí obzvlášť.

Zimní kabáty

Pokud raději sáhnete po zimním kabátu, určitě chybu neuděláte. Se správným střihem budete vypadat in. Můžete zvolit barvu černou, tmavě modrou, šedá nebo se vzory. I když někdy vybrat ten správný zimní kabát může být pěkný oříšek. Slušivý kabát je základ, který by vám neměl chybět. Vybrat si můžete kabát kratší nebo delší, v obou případech je teplý.

Zimní boty

Zimní obuv je také velmi důležitá. Můžete zvolit vysoké kozačky nebo jen kotníkové. Oblíbená barva zimních bot je určitě černá nebo hnědá. Gucci boty patří mezi velmi oblíbené, podívejte se na ně.

Zimní čepice a doplňky

Zimní čepice, klobouček, rukavice, šátky a šály jsou dalšími doplňky, které se v zimě hodí. Přeci jen, je to jediný způsob jak v zimě nezmrznout.

Baťa

Lindex

Foto: lindex.com, bata.cz.

Podívejte se také na:
Zimní kozačky 2011
Móda podzim zima 2011
Podzimní bundy 2011
Podzimní boty 2011
Zimní vesty
Zimní bundy 2011


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.