Tally Weijl představila novou kolekci na podzim 2013

nové módní kousky tally

16.7.2013
Sice máme léto v plném proudu, ale již se pomaloučku začínají obchody plnit novým oblečením na další sezónu. Jedním z prvních je Tally Weijl. Móda této značky nabízí, tak jako i v minulých sezónách, nádherné trendy, do kterých se zajisté zamilujete. Krásné a hravé barvy, které jsou doplněny všemožnými střihy vás opět uchvátí.

Na co se můžeme těšit?

Podzimní kolekce hraje barvami, ale přesto můžeme pozorovat, že nejvíce převládá bílá, černá a modrá v různých odstínech hlavně u kalhot. Barva oblečení je spíše studenější, nepůjde v žádném případě o tak moc barevné oblečení, jako je tomu v létě. Ale klasicky se na podzim od zářivých barev upouští. Zatím Tally Weijl nabízí pouze první vlaštovky podzimní a pozdní letní módy, takže se můžeme podívat jen na tyto kousky.

Oblíbené blůzy i svetříky

Na podzim se nesmí zapomenout i na oblíbené blůzy, halenky nebo košile. Pokud hledáte něco teplejší, sáhněte po svetříku. Pokud bude tepleji, neuděláte chybu ani topem nebo něčím lehčím, záleží vždy na počasí.

Pořád letí skinny

Pokud máte štíhlé nohy, tak i v této sezóně budete nadmíru spokojená. Skinny džíny i legíny budou opravdu in. Stačí se jen podívat do obchodů Tally Weijl, kde najdete velmi bohatou nabídku. Džíny i legíny se vám budou hodit na počátku podzimu, kdy se očekává ještě teplé počasí.

nová móda

Zatím se objevila velmi malá nabídka podzimního oblečení. V příštích pár týdnech se určitě obchody naplní mnohem více. A navíc, tak jako vždy, u Tally Weijl koupíte módu opravdu za skvělou cenu.

móda podzim 2013

Už víte, jakou módu si koupíte od Tally Weijl letos na podzim?

Foto: tally-weijl.com

Podzimní a zimní bundy - novinky 2013
Dámské košile nesmí chybět ve vašem šatníku
Letní maxišaty vás uchvátí


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.