Rieker - dámská obuv

botyRieker je značka s neotřesitelnou pozicí a velmi dobrým jménem. A to již od roku 1874! Původně pochází z jižního Německa, v současnosti má však Rieker své sídlo ve Švýcarsku. Po mnoho let byla rodinnou firmou, která se dědila z generace na generaci. Za téměř 150 let nasbírali neskutečné množství zkušeností, díky kterým jsou schopni vyrábět obuv Rieker takové kvality.

A i když je konkurence obrovská, nesnaží se dostat mezi rychloobrátkové zboží. Jsou přesvědčeni, že s jejich osvědčenými postupy nepřijdou o zákazníky a nemusí snižovat své náklady jako mnohé společnosti. Boty Rieker mají mnoho výhod. Tyto boty jsou vhodné i na dlouhodobější nošení, žádným způsobem nedeformují nohu a minimalizují tak dopad na lidskou páteř a z pohledu životnosti se rozhodně nejedná o obuv na jednu sezonu.

Skvělý design trendy obuvi Rieker

Každý si může všimnout, že Rieker se drží jistého designu, který se snaží sledovat módní trendy pouze z části a dbá především na svůj rukopis – kůže, výrazné prošívání, pásky, spony, vyřezávání a kombinace tlumených barev. Vyberete si k téměř každé příležitosti (kromě té vrcholně společenské), na celý rok, do každého počasí.

Boty jsou prodyšné a pohodlné

Mnoho žen i mužů má během léta problém s nedostatečnou prodyšností boty. S botami Rieker je tato starost navždy pryč, dbá totiž na maximální „dýchání” boty a perforaci, k čemuž využívá ty nejlepší materiály, pásky a všemožné dírkování. Předchází i tak velmi nepříjemným plísním. Ve dnech, kdy teploty stoupnou nad hranici příjemného počasí, jsou tu pro vás sandále.
Obuv Rieker je vždy vybavena tou nejpohodlnější stélkou a jinak jsou jen z pár pásků, které však stále mají dost z Riekeru. Oproti tomu i zima je, jak bylo shora řečeno, pod záštitou této značky a na výběr je opravdu z mnoha modelů. Výrazné kozačky barev pravé kůže s výrazným šněrováním a pásky. Ve stejném duchu jsou představovány i kousky pro muže a děti. Stačí se jen naladit na správnou notu a nakupovat.

Zpočátku byl Rieker v České republice těžko dostupný, nicméně si i u nás získává stále větší popularitu. Možná jsme pochopili, že kvalita je zvláště u bot to nejdůležitější, a i když to není vždy zadarmo, vyplatí se.

Foto: zappos.com

Podívejte se také na:
Louis Vuitton boty
Daichman obuv
Boty Lacoste


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.