Nepodceňujte bavlněné spodní prádlo

24.5.2013
I když muži sní, že se jejich partnerka vydá na procházku jen tak, není to tak. Tato lechtivá záležitost je vhodná jen při výjimečných situacích, v těch běžnějších spodní prádlo nevynechávejte. A protože nás momentálně trápí teploty kolem 30 stupňů a vyšší, je na místě otázka – jaké spodní prádlo je v takovém počasí (ne)vhodné?

Bavlněné prádlo je nejlepší variantou

Nemusíte se bát, nikdo vás nebudete přemlouvat, abyste celé léto nosila bavlněné kalhotky, které v mnohých ženách evokují nulovou přitažlivost (muži si ale myslí něco jiného). Bavlna je pro toto roční období však nejvhodnější a je třeba dbát, aby na prádle nechyběla. Alespoň v místech, kde se dotýká nejintimnějších partií. To neznamená nic jiného než si před koupí zkontrolovat, zda je v kalhotkách všitá alespoň tenoučká bavlněná vložka. I když se to může zdát jako maličkost, rozsah výhod je často šokující. Bavlna je ze všech látek k tělu nejšetrnější, nedráždí jej a saje nadbytečný pot. Nemá cenu si nic nalhávat, v létě se potíme naprosto všude. Kalhotky z umělého materiálu totiž akorát pot zadržují, hromadí ho a intimní partie se dusí v teple. To je nejkratší cesta ke množení bakterií, které na nás celé dny útočí a nepřímo si tak zaděláváte na nepříjemný zápach, infekce nebo i kvasinky. Právě z toho důvodu si dávejte pozor, jaký materiál na sebe ráno navlékáte.

Tanga nenoste moc často

Mnoho z vás si myslí, že nejlepší možností, jak nechat tělo „tam dole” dýchat, je nošení tang. OMYL. Tanga jsou samozřejmostí, když oblečete outfit, pod kterým by byl obrys kalhotek příliš nevzhledný, ale nenoste je často. A i zde platí již zmíněná rada, upřednostňujte spíše pokožce příjemné materiály. Pokud si musíte takové spodní prádlo bezpodmínečně obléknout, alespoň v noci si oddychněte. Pořiďte si pyžamové šortky nebo skočte do partnerových trenýrek. Je třeba mít na sobě něco volného, co je ideální na tropickou noc a přitom chrání vaše intimní partie.

S létem je spojena i častější depilace/epilace intimních míst, i zde je tak téma vhodných kalhotek aktuální. Obrysy umělého prádla dokážou pořádně rozdráždit a může vám naskočit i nepěkná vyrážka. V bikinách tak rozhodně nebudete vypadat jako po posledním tahu žiletkou.

Pokud si chcete léto užít se vším všudy, věřte, že spodní prádlo je naprostý základ a je chyba ho zanedbávat.

Podívejte se také na:
Háčkované a dírkované kozačky
Plavky H&M - trendy na rok 2013
Oblečení pro baculky


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.