Plavky H&M - trendy v roce 2013

Dámské plavky H&M

dámské plavky HM 2013

9.5.2013
Již za pár týdnů nastane léto a čas dovolených, na které se musíme dobře připravit. S tím vším souvisí nejen nákup plavek, ale i brýlí, letních šatů a dalších doplňků. Podívejte se, jaké plavky si můžete pořídit u značky H&M, jejichž nabídku si teď představíme.

Letošní plavky vypadají velmi zajímavě a hlavně trendy, proto si určitě i vy z nabídky HM vyberete. Zajímavé vzory, ozdoby i originální střihy - to je to, co vám může HM nabídnout.

Beyoncé pro H&M

Možná jste si všimla, že Beyoncé Knowles se stala tváří letní kolekce H&M. Představuje převážně letní plážovou módu, což jsou plavky, šaty, šátky i košile. Reklamu s touto zpěvačkou můžete vidět v TV nebo i na internetu. Krásný song Standing on the Sun, hezké oblečení a hlavně nádherná Beyoncé představuje opravdu nádherné plavky 2013, které se hodí opravdu pro každou ženu.

Plavky s jiným horním a dolním dílem

V H&M je výhoda, že si můžete u plavek koupit horní i dolní díl zvlášť. To má výhody nejen při hledání správné velikosti, ale i při kombinacích. Právě letos jsou různé kombinace horního a dolního dílu in. Nemusíte se omezovat, ba právě naopak můžete být zajímavou kombinací velice originální. Vršek, který bude mít jinou barvu nebo vzor než spodek, bude opravdu velmi trendy. Vynikněte na pláži!

Třásně, volánky i vrásnění krásně ozdobí plavky H&M

Co říkáte, že oblíbené ozdoby jako jsou kamínky nebo cvočky vyměníte za třásně, volánky nebo zvrásněné plavky? Takto můžete mít krásně ozdobené dámské plavky a navíc mohou opticky zvětšit prsa nebo zamaskovat nerovnoměrnost prsou. Co tedy říkáte na tento skvělý trend?

Vysoký pas skryje drobné nedostatky

Kalhotky u HM si můžete pořídit s různými střihy - boxerky, tanga, na zavazování a také s vysokým pasem. Právě tyto kalhotky se opět vrací do módy. Zakryjí nedostatky, problémové partie či jizvy a přesto budete vypadat u vody zatraceně trendy. Rozhodně tyto plavky nejsou vhodné jen pro starší ženy, i mladé v nich budou vypadat skvěle.

Díky krásným barvám vyniknete

Pokud máte až po uši vzorů, které letos letí, jako jsou geometrické vzory, kvítka nebo neurčité vzory, sáhněte po zářivých neonových barvách, díky kterým budete hvězda na pláži. Jasná neonová barva na plavkách vypadá skvělé jak na opálené, tak i na neopálené pokožce.

Jak je to s cenou u plavek H&M

Plavky H&M koupíte prakticky za pakatel. Horní díl je většinou o stovku dražší než dolní díl. Ve výsledku každá část stojí pár stovek a kompletní plavky pořídíte za 600 až 900 Kč, což je skvělá cena.

Plavky HM

plavky 2013

Foto: hm.com

Doporučujeme také:
Ombré styl
Boty se cvočky vám nesmí doma chybět
Plavky Victoria Secret


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.