Princeznovské svatební šaty od Soni Hlaváčkové

11.9.2013
Staňte se princeznou ve svatební den a okouzlete všechny všudypřítomné hosty v šatech od přední české návrhářky Soni Hlaváčkové. Svatební kolekce je ztvárněna nejen pro nevěstu, ale také pro další účastníky svatebního obřadu. Sjednoťte outfit svatebčanů spolu s podobným, který zdobí nevěstu. Vaše svatba se stane nezapomenutelným okamžikem nejen pro vás, ale i pro ostatní.

svatební šatyNačerpejte inspiraci i vy a na chvíli se ponořte do snění, které vás nabije pozitivní energií. Nechejte na sebe promlouvat trendy prostřednictví nové kolekce svatebních modelů. Budete jisto jistě okouzlena. Rychlostí blesku se zamilujete do šatů, které mají téměř svoji duši.
Uznávaná česká návrhářka Soňa Hlaváčková ví, jaký střih dokonale padne křivkám ženského těla. Soňa hýří nespočtem originálních nápadů, její tvorba je vážně bezkonkurenční a svá. Však posuďte sama. Její šaty by nejraději nosila každá nevěsta.

Soňa Hlaváčková je autorkou nespočtu skvostných a luxusních modelů, které jsou vytvořeny z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou luxusní krajky, hedvábí, broušené polodrahokamy spolu s ručně vypracovanými výšivkami. Šaty s rukopisem Soni Hlaváčkové jsou opravdu nádherné, určitě každá z nás by si v nich dokázala představit svůj svatební den.

Z aktuální kolekce jsou považovány šaty se symbolickým pojmenováním „mořská panna”, za opravdu nejlepší. Tyto šaty byly vyhlášeny jako svatební šaty roku. Posuďte sama, že sám název skvěle vystihl tvar i střih svatební róby. Výše zmíněné šaty se řadí do kategorie Haute Couture. Exkluzivní model je vytvořen s více než 70 metry luxusních látek, jako je hedvábí, tyl a zdobná ručně vyráběná krajka. Celkový vzhled umocňují broušené krystaly Swarovski, jejich počet se blíží k neuvěřitelným 4000. Téměř pohádkové šaty předváděla modelka Andrea Heringhová. Na fotky z přehlídky se můžete podívat na jejich www stránkách.

Pokud byste si přála být oděná v této luxusní róbě, zaplatíte 500 000 Kč. Půjčovné stojí okolo 30 000 Kč, ale je však v omezeném množství.

Líbí se vám její svatební šaty, nebo raději (nejen kvůli ceně) zůstanete u klasických na míru či z půjčovny?


Podívejte se také na:
VotočVohoz - internetový bazar s oblečením
Dny Marianne 2013
Vyzkoušejte rybí cop


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.