Tylová sukně vám bude slušet

Tylová látka se donedávna používala pouze na baletní sukýnky a na svatební šaty. Nyní se z ní vyrábí i klasické sukně, šaty nebo spodničky. Tylová látka vypadá velmi dobře a to nejen na pódiu, jak si mnozí v Česku myslí. Vybrat si můžete sukně či šaty z různých barev. Tylové sukně, kterým se říká také tylovky, skvěle doplní váš šatník. Můžete si ji ušít, nechat ušít na míru a vybrat si tak z širokého množství barev nebo koupit v obchodech s módou. Někdy je naleznete v dětském oddělení.

Tylové sukně dámské

tylovkaTylová sukně působí velmi odvážně a je nutné ji kombinovat s vhodným oblečením. Přece jen od klasického oblečení se dost liší. Záleží na vás, jakou barvu tylové sukně zvolíte a následně co k ní. Oblíbené jsou červené, růžové, černé nebo bílé tylové sukně. Na výběr je i z několika délek: pod zadek, do půlky kolen, ke kolenům nebo až k lýtkům. Důležité je vždy nechat tylovku vyniknout, ale zároveň nesmíte vypadat jako baletky.

Sukně se hodí i na ples. Pokud ji dobře zkombinujete s vhodnou blůzou a botami, chybu vůbec neuděláte. Můžete také zvolit tylové šaty. Tylové sukně se hodí převážně pro štíhlé ženy. A jak se říká, musí být na ni postava.

Tylová sukýnka pro děti

Dětské tylové sukně se prodávají nejen jako baletní, ale i jako klasická sukýnka. Batole nebo malé i větší holky budou v ní vypadat roztomile. Hodí se pro ně barvy jako růžová, bílá nebo červená. Chybu neuděláte ani vícebarevnou. Sukýnky se dají snadno ušít nebo je může koupit. Někdy se jí také říká tutu sukýnka.
Tylovka je také oblíbená na karneval, kdy může jít slečna za baletku nebo princeznu.

Tylové svatební šaty

Tylové svatební šaty jsou velmi oblíbené a kromě tylu se většinou používá i hedvábí a satén. Díky bohaté tylové sukni doplněné tylovým závojem se budete cítit jako princezna.

Foto: polyvore.com.
Podívejte se na:
Letní sukně
Letní šaty a sukně, které musíte mít
Letní maxišaty vás uchvátí


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.