Dámské sukně u vás doma nesmí chybět

Dámské sukně H&M

dámská sukněKe každé ženě, která dbá na módu patří i nošení sukní (až na výjimky). Sukně mohou být nad kolena, pod kolena, balonové, tylové nebo dlouhé dámské sukně. Každá vypadá skvěle, a pokud se pro nějakou rozhodnete, určitě chybu neuděláte. Krásný střih a zajímavá barva sukně se hodí nejen pro teplé letní a jarní dny, ale i pro podzim nebo zimu. Do každého ročního období si můžete vzít právě dámskou sukni. Pod ni oblékněte silonky, punčochy nebo nic.

Možná si říkáte, že se pro vaši postavu sukně nehodí. To je ovšem omyl. Musíte si umět vybrat tu správnou. K někomu se hodí více dlouhé, k někomu pod zadek a k někomu po kolena. Vždy záleží na vaší výšce a postavě.

Letní sukně

Sukně a šaty patří k nejoblíbenějšímu a nejčastějšímu kousku oblečení v létě. Můžete si vybrat ze zajímavých stylů sukní, které jsou ozdobeny různými vzory nebo barvami. V sukni není v létě horko a navíc pokud si k ní vezměte lodičky nebo letní kozačky, tak se za vámi otočí nejeden muž. Proto věnujte dostatek pozornosti při výběru letní sukně. Sukně mohou být delší nebo kratší, záleží jen na vás jakou zvolíte.

Minisukně jsou velmi oblíbené

Oblíbené minisukně byste si měla oblékat v případě, pokud na ni máte nohy a postavu. Řekněme si to upřímně, minisukně nevypadá hezky na někom, kdo má opravdu tlusté nohy. Pokud máte štíhlé nohy, je minisukně pod zadek nebo do půlky stehen tou nejlepší volbou.
Riflové nebo kožené minisukně patří stále k velmi oblíbeným jak u mladých, tak i u starších žen.
Stačí zvolit černou minisukni s rozparkem a k ní vysoké podpatky a budete vypadat in a velmi hezky.

Dlouhé sukně jsou in nejen v zimě

Dlouhé sukně byly donedávna oblíbené jen v zimě. Často byly i z teplejšího materiálu. Nyní jsou in i v létě. Stačí si vybrat ten správný materiál. Dlouhé sukně z tenkých materiálů jsou skvělé na pláži. Rozevlátá dlouhá sukně nebo letní sukně pod kolena by vám v šatníku rozhodně neměla chybět.

Sukně Victoria's Secret

Foto: hm.com, victoriassecret.com.
Podívejte se na:
Tylová sukně je teď v módě
Máte již koupené boty se cvočky?
Nové trendy u jarních bund
Converse tašky pro vás


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.