Účesy 2011

účesyS rokem 2011 přichází také nová vlna módních účesů a nových stylů. Upravené vlasy jsou velmi důležité, protože každý si na vás všimne jako první vašich vlasů. Přece jen když budete vypadat neupraveně, moc hezké mínění o vás nikdo mít nebude. Správně vybraný účes vyzdvihne vaši osobnost a taktéž se budete cítit svá.

Účesy pro rok 2011 jsou in jak jednoduché (v jednoduchosti je krása), tak i složité. Jednoduchý účes upřednostní spíše ženy, které nemají rády extravaganci, ženy na vysokých pracovních pozicích nebo sportovkyně. Vlnky se hodí pro ženy, které jsou romantické a hravé. Do módy přicházejí opět i mikáda, která jsou jednoduchá na úpravu nebo nejrůznější vrstvené účesy. Také se nesmí zapomenout na ofinu, která by měla být prostřižená a zarovnaná.

Důležitá je také barva vlasů. Každé ženě sluší jiný odstín, kterého by se měla držet a bylo by dobré, aby příliš neexperimentovala.

Brzy vám zde doplníme další informace o účesech 2011, jakmile budou dostupné další informace. Mezitím věnujte vašim vlasům tu nejlepší péči.

Foto: hairstylesdesign.com

Podívejte se také na:
Účesy 2012


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.