Účesy 2012

účesyJaké budou oblíbené účesy v roce 2012? Nová vlna trendů by se jednoduše dala nazvat plná vlnek. Oblíbené budou totiž vlny. Vlnité vlasy vás dokonale ozdobí. Navíc vlnité vlasy jsou velmi oblíbené, jednoduché na úpravu a vypadají skvostně. Ke každému trendy oblečení se skvěle hodí.

Delší vlasy můžete ozdobit trvalou nebo mít i rovné vlasy. Není vždy nutné následovat jeden směr, protože brzy se objeví v módě určitě i další účesy. Účesy 2012 jsou totiž vždy dokonale kreativní, stačí se jen poohlédnout po celebritách nebo do módních časopisů.

Barva vlasů by vám měla slušet, zvolte raději přírodní odstín s melírem než extravagantní odstín. K tomu zvolte buď trvalou, nebo nechte vlasy rovné. Účesy pro rok 2012 budou spíše jednodušší.
V případě krátkých vlasů zvolte elegantní střih.

Účesy 2012 budou specifické svým výjimečným vzhledem, které uchvátí snad každého muže a každá žena s krátkými vlasy vám bude vlnitou hřívu tiše závidět.

Účesy pro krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy budou opět velice důležitou součástí každé ženy. Oblíbené budou nejen sotva znatelné melíry na vlasy, ale také přeliv pouze jednou barvou.

Brzy rozšíříme náš článek o trendy účesech na rok 2012. Přidáme další aktuality a nové fotky do fotogalerie.

Foto: hairstylesdesign.com

Podívejte se také na:
Henna na vlasy
Jarní bundy


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.