Valentýn 2011

ValentýnJiž brzy tady bude Valentýn, svátek zamilovaných. Den, kdy si ti, kteří se mají rádi, obdarují nějakým vhodným dárkem. Samozřejmě, že si každý může dát dárek kdykoliv, ale Valentýn je na to správná příležitost, pokud tak během roku neděláte. 14.2. 2011 sice vychází na pondělí, ovšem den v týdnu určitě není překážkou.

Jak tedy nejlépe strávit Valentýn 2011? Určitě jedna z nejlepších variant je romantická večeře při svíčkách ať už v restauraci, nebo doma. Můžete si dát nebo uvařit vaše oblíbené jídlo a partnera(partnerku tím potěšit. Po lahodné večeři nejlépe zapíjenou lahodným vínem můžete strávit večer velkým vyznáním lásky.

Teď spíš k hlavní otázce, která se týká Valentýna. Jaký dárek by byl nejvhodnější. Tady záleží na tom, co dotyčný/dotyčná má ráda, čím byste ji mohli potěšit... Sice vám doporučíme několik tipů na dárky k Valentýnu, otázkou však je, jestli zrovna tyto dárky potěší vaši milou/milého.

Dárek k Valentýnu pro něj

Vhodným dárkem pro muže k Valentýnu by mohlo být dobré víno, erotická pomůcka, striptýz vámi udělaný nebo něco po čem už dlouho touží.

Dárek k Valentýnu pro ni

Jako vhodný dárek pro ženu k Valentýnu by mohla být dobrá čokoládová pochoutka (bonboniéra, čokoláda), erotická hračka, květiny, poukaz na služby, které má ráda (kosmetika, masáže, sport).

Proto si pořádně užijte a naplánujte Valentýn 2011, protože je super vyjadřovat své city k protějšku obzvláště, když slavíte tento svátek.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.