Zara

Značka Zara vznikla ve Španělsku a postupně rozšířila dál po Evropě, světě a i k nám. Zara nabízí módní oblečení pro ženy, muže i děti všech věkových kategorií. Sortiment je opravdu velmi široký a navíc je v mnoha velikostech od 38 a výš. Jedná se o velmi kvalitní oblečení, ve kterém se budete cítit skvěle. Stačí je navštívit nejbližší obchod a podívat se na novou kolekci Zara.

Zara oblečení

Tak jako každá značka, tak i Zara nabízí velký výběr oblečení. Můžete tam koupit vše, co chcete. Naleznete tam kabáty, košile, halenky, trička, svetry, kalhoty, sukně, spodní prádlo, plavky, boty, doplňky,… Prostě vše. Jedná se o kvalitní oblečení, které je navrženo podle poslední módy. Cena oblečení také není zrovna nejhorší, i když se dá říct, že oblečení Zara nepatří k těm nejlevnějším.

Zara prodejny

Prodejny Zara se nachází v Praze (Na příkopě, Nový Smíchov, Arkády Pankrác, OC Letňany, Centrum Chodov) a v Brně na České.
Také je možné vyhledat e-shop, kde můžete nakoupit vše online. V roce 2010 hrozilo, že Zara odejde z Česka. Naštěstí se tak nestalo a můžete si stále koupit oblečení v jejich prodejnách.

Pokud nevíte, kde byste si měli koupit módu na tuto sezónu, vyzkoušejte právě značku Zara. Trendy oblečení Zara čeká na vaši koupi. Budete se v něm cítit dobře, protože toto oblečení je děláno pro ženy a muže všech rozměrů, ne jen pro extra hubené modelky.

Nevýhodou značky Zara je ta, že se u nás obchody nacházejí jen v Praze a Brně. Firma má ale v plánu celosvětově rozšiřovat obchody a třeba se dočkáme i u nás dalšího obchodu.

Oblečení Zara

Foto: zara.com

Podívejte se také na:
Letní šaty 2012
Louis Vuitton šátek


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.