Kozačky 2011

Baťa

Přemýšlíte nad tím, jaké byste si mohla pořídit zimní boty na letošní zimu? Určitě zvolte zimní kozačky, které se hodí do zimního období. Kozačky vám dodají eleganci a hodí se perfektně ke kabátu či bundě. Dále můžete zvolit vhodný doplněk a můžete vyrazit pěkně oblečená do práce nebo do školy.

Kozačky 2011 jsou opět plné elegance a stylu. Zvolit můžete model, který je vyšší až ke kolenům, nad kolena nebo nižší ke kotníkům. Vysoký podpatek prodlouží vaše nohy. Střední a nízký podpatek zase zabrání nehodě na klouzavém chodníku. Každý typ podpatků vám dodá elegantní vzhled, protože tohle dělají snad všechny kozačky.

Co se týče materiálu, tak nejoblíbenější jsou kožené a semišové kozačky. Barvu můžete zvolit jak tradiční černou, tak i hnědou, červenou, šedou či fialovou. Hnědá barva kozaček bude v letošním roce velmi oblíbená. Je ale důležité, aby se barva kozaček hodila k vašemu oblečení.

Kozačky jsou stále in, a to platí i v roce 2011. Ať už zvolíte jakékoliv zimní kozačky, tak si pořádně vyberte, ať vám sedí a hodí se k oblečení. Není nic horšího, když žena nebo dívka nosí oblečení, které vůbec neladí s obuví.

Dámské kozačky 2011 si můžete objednat z e-shopů přes internet nebo v kamenných prodejnách, kde si boty před koupí vyzkoušíte a navíc je uvidíte v reálu.

Tamaris

Baťa

Deichmann

Foto: bata.cz, tamaris.de, deichmann.com.

Podívejte se také na:
Móda podzim zima 2011
Podzimní bundy 2011
Podzimní boty 2011
Zimní bundy a kabáty 2011
Zimní vesty
Zimní bundy 2011


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.