Zimní móda 2010

kabatLéto už je dávno pryč, podzim je už na ústupu a pomaloučku přichází zima 2010. Nezapomeňte i vy včas si koupit dostatek oblečení, bot a doplňků, abyste byly dobře vybavené na zimu. Možná na krutou zimu, možná na pohodovou zimu 2010. Čas vše ukáže a my si teď ukážeme, jakou zimní módu byste si mohly pořídit.

Zimní bundy

Dámská zimní bunda by měla být teplá, aby vám v ní nebyla zima. Kvalitní bundy nejenže jdou určeny do nižších teplot, ale i v ní nevypadáte jako eskymák, což je někdy problém. Pokud nevíte, jakou velikost si koupit (váháte mezi větší a menší), vyberte si tu menší, ať v bundě nevypadáte mohutně. Totéž platí i o pánských zimních bundách.

Zimní kabáty

Existuje mnoho druhů zimních kabátů, ve kterých vám v zimě nebude vůbec zima. Navíc jsou velice slušivé a sexy. Můžete si pořídit černý, šedý, modrý či hnědý kabát, a to buď kratší nebo delší. V každém případě budete vypadat v dámském zimním kabátě velmi elegantně.

Zimní kožichy

Dámské kožichy jsou velmi oblíbené. Kožich může být buď z pravé kožešiny nebo z umělé. Kožich z pravé kožešiny je mnohem dražší a je na něj potřeba mnoho srstí různých zvířat, což se mnoha lidem nelíbí. Zato syntetický (z umělých vláken) je levnější a není nutné zabíjet kvůli němu zvířata. Samozřejmě, že kožich vypadá v zimě velmi dobře, ale za jakou cenu.

Zimní boty

Jaképak si pořídíte na letošní zimu boty? Budou to vysoké kozačky nebo jen kotníkové? V každém případě byl měl být podpatek trošku širší, ať vám nehrozí, že uklouznete na náledí nebo ať se vám dobře chodí břečkou.

Zimní čepice

Aby vám nebyla zima na hlavu, pořiďte si zimní čepici. Zimní čepice by měla mít tvar, který vám bude slušet a také ve vaší barvě.

A jak vypadá zimní móda 2011?

Foto: victoriassecret.com.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.