Bižuterie Shaye Aarona

bizuterieMáte rády originální doplňky? Peříčkové náušnice, řetízek se sovou i pecky všemožných barev už se vám pomalu okoukaly? Právě pro vás je tu bižuterie umělce z Tel Avivu, Shaye Aarona. Gurmán se slabostí pro krásné ženy popustil uzdu své fantazii a vyrábí velmi originální náušnice, prsteny, náhrdelníky, sponky, brože. No, všechno je poněkud jiné než to, co běžně vidíme v obchodech.

Shay Aaron se specializuje na miniatury jídla, které tvoří výhradně ručně a oživuje jimi ženskou módu. Koláče, dorty, sušenky i zmrzliny pro zaryté mlsouny. Ozdobte se podobnou laskominou a všechny cukrárny minete s kamennou tváří. Umělec však nezapomíná ani na ženy a dívky s racionálnějším způsobem života a na doplňcích můžete najít i ovoce a zeleninu. Před létem je třeba si nějaký ten koláček odpustit, zavěšte na sebe tedy něco zdravějšího. Do uší píchněte rajčata, doplňte kapustovým prstenem, mrkvovým náhrdelníkem a na klopu saka posaďte hrášek.

Aaron není propagátorem zdravého životního stylu, a tak jsou k mání i šperky zdobené jídlem z dobře známých fast foodů, bageterií nebo pizzerií. Nezapomněl ani na obzvlášť v létě velmi důležitý pitný režim. Taková ozdoba vypadající jako sklenička Coca-coly nebo pomerančového džusu vás bude dozajista nutit pravidelně pít. Vyzkoušeno! A pokud chcete ohromit chlapce či muže, náušnice s motivem piva vás dozajista zaženou do jeho náruče.

Již dříve si získaly velkou popularitu především náušnice z velmi oblíbené fimohmoty, většinou se však objevovaly spíše ovocné motivy jako melouny, pomeranče nebo ostružiny a dodnes je většina dívek vlastní a s radostí s nimi vytrhává svůj model z šedi všedních dní.
I když se může zdát, že jsou tyto šperky příliš výrazné, dají se sehnat i umírněnější a přitom stejně roztomilé kousky.

Foto: flickr.com

Podívejte se na:
Henna na vlasy
Tetování je v módě
Domácí pleťové masky
Gelové nehty


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.