Dámské kozačky

dámské kozačkyUž se blíží zima, proto je čas si koupit kozačky pro letošní sezónu. Dámské kozačky jsou velmi důležité, pokud chcete vypadat in a velmi sexy. Kozačky vypadají dobře obzvláště pokud máte kabát či zimní bundu.

Pokud jste malá, kupte si dámské kozačky s vyšším podpatkem a platformou, který krásně prodlouží vaši postavu. Pokud jste vyšší postavy, klidně si můžete koupit nižší podpatek. Podpatky mohou být buď velmi tenké nebo trošku silnější, dbejte však vždy na chůzi, když je náledí nebo břečka.
Kozačky mohou být buď velmi vysoké nebo nižší. Vždy záleží, jak se s nimi cítíte nebo jak vám sednou k vašemu oblečení.

V obchodech je k dostání velké množství dámských kozaček od různých značek. Oblíbené jsou kozačky Tamaris, kozačky Deichman, kozačky Mustang nebo boty Gucci. I další značky se snaží vyrábět velmi hezké kozačky z různých materiálů a s různými ozdobami jako je kožešina nebo šněrování. Stačí si jen vybrat ty, které se vám líbí.

Pokud rádi spěcháte na MHD nebo jen tak po cestě do práce, je vhodnější si vybrat dámské kozačky s nižším podpatkem, abyste neuklouzla. Stejně tak pokud máte problémy s plochou nohou nebo máte jiné problémy s klenbou.

Výběr dámských kozaček 2010 je velmi velký, takže si vyberte kozačky, které vám budou vyhovovat, abyste byla kočka.

Foto: victoriassecret.com.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.