Dámské zimní bundy

H&M


Jakou si plánujete koupit zimní bundu? Již teď byste měla pečlivě vybírat z bohaté nabídky obchodů. V září se v obchodech objevuje nové zimní zboží, kterým můžete obohatit svůj šatník. Dámské zimní bundy jsou však velmi hledaným zbožím, protože je nutné se na zimu pořádně připravit.

V letošním roce budou in barevné bundy (modrá, červená, fialová), ale také se samozřejmě nezapomíná na klasiku v podobě černé, hnědé nebo bílé bundy. Oblíbený je i zimní kabát, který dokonale podtrhne vaše křivky a dodá vám elegantní vzhled.

Délku zimní bundy zvolte podle toho jakou máte rády. Oblíbené jsou jak krátké, tak i dlouhé dámské zimní bundy. Důležité je, aby k vaší postavě bunda dokonale pasovala. Můžete si vybrat límcem, kapucí i kožešinou. In v roce 2020 budou všechny druhy.

Cena zimních bund je různá. Většinou se pohybuje okolo 1 500 - 6 000 Kč, záleží na obchodu. Koupíte ale bundy levnější, i dražší. Podívejte se na fotky, abyste věděly, co můžete čekat v některých obchodech. Krásné trendy bundy, které se vám budou

Podívejte se na slíbené zimní bundy na fotkách, třeba naleznete inspiraci, jakou bundu si můžete koupit.

C&A

Mango

Lindex

Foto: hm.com, c-and-a.com, mango.com, lindex.com.

Podívejte se také na:
Móda podzim zima
Podzimní bundy
Podzimní boty
Zimní vesty
Zimní móda


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.