Jak hubnou modelky

O modelkách se traduje, že si dopřejí vatový tampón namočený v džusu, vodu a nic. Ale je to pravda? Samozřejmě, že ne. S takovým příjmem by se na mole zhroutily. Hlídají si váhu, ale zdravým způsobem. Alespoň by to tak měly dělat. Každá agentura radí modelkám, jak by se měly správně stravovat a jak cvičit. Navíc v poslední době se dost odpouští od modelek, které mají podváhu, což se dalo čekat. Kvůli modelkám a jejich dokonalému vzhledu se rozmohla anorexie a bulimie, protože každá dívka chce vypadat jako modelka a volí právě tento způsob hubnutí.

Dieta modelek je ta správná?

modelkaOblíbená je například dieta modelek, u které se tvrdí, že ji drží modelky, je založena na konzumaci ananasu, banánech, hroznů a kiwi po tři dny. Ovšem modelky takovou dietu nedrží, protože by práci nezvládaly. Tato dieta je nezdravá a není vhodná na dlouhodobé hubnutí. Nezačínejte s ní a snažte se zhubnout zdravým způsobem.

Pravidelná strava je základ

Modelky hubnou zdravým způsobem, který je založen na pravidelné stravě a na dostatku pohybu. Modelky jedí šestkrát denně menší porce, které se skládají z bílkovin, sacharidů a tuků. Některé modelky preferují pouze biopotraviny (Miranda Kerr, Andriana Lima), jiné jsou vegetariánky nebo veganky. Obecně se všechny zajímají o zdravou výživu, aby byly štíhlé a nehladověly. Dále je nutné zapojit sport nejméně třikrát týdně - vhodný je běh, spinning nebo skákání přes švihadlo. Dále je nutné zapojit posilování nebo třeba pilates na vytvarování těla.

I modelky poruší plány

Modelky si občas dají i něco sladkého nebo tučného. Občasný hřích vůbec nevadí.
Také modelky, ačkoliv mají dokonalou postavu, před velkou akcí omezují potravu - redukují stravu, sacharidy, pijí proteinové nápoje,..

Nezdravý způsob ještě pořád frčí

Ne všechny modelky se snaží žít zdravě, některé drží opravdu drastické diety a hladovky, které někdy vyústí do anorexie a bulimie. Dnes je trend příliš vychrtlých modelek pryč a raději se vyhledává přirozeně štíhlá dívka.

Podívejte se na:
Móda jaro léto
Letní šaty
Dámské sukně


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.