Móda jaro léto 2012

H&M

Za chvíli přijde jaro 2012 a konečně budeme moct odhodit bundu nebo kabát. Opět budete tepleji a budeme se těšit i na léto, které přijde hned po jaře. Zatím můžeme jen snít a těšit se na teplejší období. Jaké dámské oblečení bude v roce 2012 trendy? Na co byste, milé dámy, neměly zapomenout?

Trendy jaro léto 2012

Trendem na letošní jaro a léto bude volné oblečení. Ne jako v minulých letech upnuté. Volnější blůzy a topy zakryjí vaše případné nedostatky a hlavně budou in. Podívejte se do vašich oblíbených obchodů s módou, kde budou každou chvíli představeny nové kolekce. Neměly byste zapomenout na oblíbené košile, které by měly nalézt své místo ve vašem šatníku.

Pohodový rok džínů

Móda 2012 bude prostě pohodová. Pokud máte rády úzké džíny, tak ty zůstávají nadále dobrou volbou. In jsou skinny džíny modré, barevné nebo potištěné vzorem. Pokud vám nejsou úzké džíny po chuti, sáhnete džínách s rozšířenými nohavicemi do zvonu. Ano, vrací se móda ze 70. let. Tyto nohavice opticky prodlouží vaše nohy, což je výhoda.

Zářivé barvy všude okolo nás

Oblečení, které naleznete v obchodech, bude pěkně barevné, což by mělo souviset i s vaší náladou. Odhoďte špatnou náladu do kouta a usmívejte se. Barevné oblečení vás bude doplňovat. Oblečte si krásné šaty a nezapomeňte na doplňky jako jsou kabelky nebo šátky. Ty vás skvěle ozdobí. Letošní rok bude plný zářivého oblečení, které by vám nemělo chybět.

Jarní móda 2012

Šaty

Foto: HM.com

Letní šaty 2012
Letní kozačky 2012
Jarní bundy 2012
Dámské sukně


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.