Zimní kozačky 2012

Kozačky Deichmann 2012

16.10.2012
Zima už je celkem na spadnutí a s ní je nutné koupit nejen oblečení, ale i boty. Pokud si chcete koupit kozačky, tak se podívejte na módní tipy, na které byste neměla zapomenout. Dívala jste se už po obchodech? Víte, co bude letos v módě? Vysoké podpatky jsou v módě snad neustále a teď přichází na řadu zimní kozačky. Víte, jaké si vyberete?

Vysoké kozačky nad kolena

Kozačky patří mezi ty nejoblíbenější boty nejen v zimě, ale i v létě. V zimě jsou oblíbené vysoké kozačky až nad kolena. Můžete si vybrat kozačky na vysokém či nízkém podpatku nebo můžete zvolit kozačky bez podpatku. Důležité je vybrat vhodnou velikost, aby vaše nohy nebyly v kozačkách stísněné. S koženými kozačkami bude vypadat opravdu skvěle.

Šněrovací kozačky nejen v černé barvě

Oblíbené jsou i šněrovací kozačky. Vybrat si můžete klasické černé nebo hnědé, ale klidně sáhněte i po tmavě modré nebo šedé barvě. Pokud chcete teplou barvu, vyberte si odstín červené. Kozačky na šněrování jsou jak nízké, tak i vysoké s podpatkem či bez. Naštěstí je velký výběr, takže si určitě některé z nich koupíte.

Nízké kozačky s kožešinou

Co třeba říkáte na nízké kozačky s kožešinou? Oblíbené kotníkové kozačky semišové nebo kožené kožešina skvěle ozdobí a pokud se vám kožešina nelíbí vyberte si kozačky bez ní. Boty mohou být i na klínku nebo se silnějším podpatkem.

Které kozačky si vyberete vy? Obchody např. Deichmann, Baťa, Mustang, Tamaris či CCC už mají na pultech vystavené pěkné módní kousky na zimu 2012, vyberte si ty, které se k vám budou nejvíce hodit.

Dámské kozačky Baťa

Zimní kozačky Mustang

Foto: deichmann.com, bata.cz, shoemaker.cz

Podívejte se také na:
Boty na podzim 2012
Peplum styl je in!
Podzimní kozačky 2012


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.