Kožešinová vesta vám nesmí doma chybět

Kožešinové vesty Tally Weijl

26.10.2012
Výrobky z kůže a kožešiny, ať už pravé či nepravé, se těší obdivu i nenávisti už poměrně dlouhou dobu. Jedním z velmi oblíbených výrobků poslední doby z těchto materiálů je kožešinová vesta. Není to žádná převratná novinka letošní sezóny, její popularita ale rok od roku stoupá a letošní podzim se z ní stal kousek, který má ve skříni téměř každá žena.

Kdy a jak nosit kožešinovou vestičku?

Sám o sobě to není kousek oblečení do mrazivých zimních dnů, pokud se ale podaří ji zkombinovat s pořádně teplým svetrem, určitě zahřeje i v počasí pod nulou, v kombinaci s tričkem nebo košilí se ale hodí spíše na podzim. Nejčastějšími a nejoblíbenějšími provedeními jsou kožešinové vesty přirozených barev zvířecích kožešin, především bílá a hnědá. Vestička se dá slušivě zkombinovat téměř se vším, velmi pěkně vypadá s úzkými kalhotami, elegantní sukní, ale i s šaty s letním vzorem. Doplněním šátku, kabelky či pásku přes vestu rozhodně nic nezkazíte.

Kde koupíte vestu?

Kožešinová vesta ale není záležitostí každého obchodu. Můžete si ji, jako dnes téměř vše, objednat přes internet, pokud se ale chystáte nějakou si pořídit, dejte pozor, abyste si neobjednala padělek, ovšem za plnou cenu originálu. Jestliže chcete vlastnit vestu z pravé kožešiny, je lepší navštívit specializovaný obchod, který prodává pouze kožené a kožešinové výrobky. Jejich cena se pohybuje řádově v tisících, nejedná se o nejlevnější záležitost. Vesty z umělé kožešiny, kterým dává přednost většina žen, se dají pořídit i v některých běžnějších obchodech (New Yorker, Pimkie, Tally Weijl,...) za nižší cenu, která se pohybuje většinou od šesti set korun.

Vlastníte již nebo se chystáte také pořídit si kožešinovou vestu? Dáte přednost pravé kožešině, nebo radši umělé?

Foto: tally-weijl.com
Podívejte se na:
Zimní boty 2012
Zimní kabáty 2012 jsou trendy
Zimní bundy 2012


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.