Neonové oblečení pro odvážné

Trendy 2013 H&M

4.2.2013
Minulý rok se neonové oblečení dostalo na výsluní a vypadá to, že tato móda nebude v žádném případě ustupovat. Právě naopak, buďte středem pozornost s krásnými jasnými barvami nejen na jaře 2013. Chcete vypadat cool a trošku extravagantně? Zaměřte se na neonovou módu.

Co říkáte na to, že odhodíte stud a obléknete si jeden kousek oblečení s krásným neonovým odstínem? Můžete si vybrat z mnoha neonových barev - růžová, modrá, žlutá, zelená... Nebo i oblečení s různými kombinacemi. Oblíbené jsou kalhoty, legíny, šaty, sukně, tílka, trička, plavky a také doplňky. Tuto trendy módu můžete koupit ve vašich oblíbených obchodech s módou.

Neonové doplňky

Váš outfit samozřejmě doplňte nějakým zářivým doplňkem. Zvolte jeden max. dva. Oblíbené jsou korálky, náramky nebo pásek. Dobře působí i šála v neonové barvě. Nezapomeňte, že nutné je se držet známého všeho s mírou, ať nepůsobíte spíše komicky.

Plavky s odstínem neonu

Chcete okouzlit všechny v létě na pláží? Tak to si pořiďte neonové plavky! Tyto plavky budou působit extravagantně a pokud se nestydíte a chcete dát na odiv vaší štíhlou postavu, určitě do toho jděte. Plavky v neonové růžové, oranžové nebo modré pořídíte v obchodech nebo na internetu.

Neonové laky na nehty

A co teprve, když si nalakujete nehty krásným neonovým odstínem? Nebo ještě lépe svítícím lakem s takto výraznou barvou? A kam s tímto lakem jít? Do školy nebo do práce spíše ne, ale na párty se tento lak rozhodně hodí, protože skvěle vyniknete. Pěkné barvy lze zakoupit v drogeriích nebo v internetových obchodech.

Kde toto oblečení můžete nosit?

Záleží jen na vás a na vašem úsudku, zda se dané oblečení někam hodí. Můžete si obléknout neonové barvy na večírek, párty, ale i do školy nebo práce. Důležité je, jaký bude zbytek oblečení. Když vše bude vypadat, že se na danou situaci hodí, tak si neonky rozhodně oblékněte.

Líbí se vám neonová móda?

Móda - H&M

Foto: HM.com

Móda jaro 2013
Proužky jsou in!
Mango - trendy oblečení


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.