Metalická móda - trend číslo jedna

Móda Mango

16.1.2013
Každý rok se objevují na módním poli novinky, ani letos se nebude jednat o výjimku. Letos se na vás chystá metalická móda. Nevíte, co si máte pod ní představit? Jedná se o oblečení a doplňky, které mají metalické (kovové) odstíny. Tyto odstíny zlaté a stříbrné na oblečení vypadají skvěle nejen na party, ale hodí se i do školy nebo práce.

Méně znamená více

Jak jak sama vidíte, tak tyto kousky nejsou až tak moc extravagantní, jak by se dalo čekat. Důležité ale je, že byste neměla toto oblečení moc kombinovat. Tak jako u ostatních méně obvyklých kousků oblečení méně znamená více. Tudíž vždy si oblékněte jeden kousek s metalickým odstínem. Pokud si obléknete metalické legíny a k tomu metalickou halenky, tak budete vypadat spíše směšně než trendy.

Co můžete koupit v metalických odstínech?

Pokud se vám tato trendy móda líbí, vydejte se na nákupy. Co si můžete pořídit? Metalické halenky, šaty, kalhoty, kabátky, bundy, peněženky, kabelky i plavky. I když se vám možná teď zdá, že se tyto trendy špatně shání, ale letos očekávejte během roku větší nabídku. Pěkné jsou i laky na nehty s kovovým či magnetickým odstínem.

Kde pořídit metalové oblečení?

Metalické oblečení koupíte v obvyklých obchodech s módou. Zajděte se podívat do Manga, H&M, Marks&Spencer a dalších. Zajisté tam uspějete, pokud už oblečení nebude vyprodané.

Tento trend vypadá velmi zajímavě. Zkuste jej kombinovat s černou nebo jinou neutrální barvou.

Líbí se vám metalické trendy?

Móda Mango

Foto: mango.com
Podívejte se na:
Dámské kalhotové kostýmy plné elegance
Victoria Secret plavky
Jarní trendy na rok 2013


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.