Megíny - uchytí se tyto pánské legíny?

Megíny Meggings Man

megíny Meggings Man

27.1.2014
Tak jako dámy mají své dámské legíny, tak i pánové se mohou těšit na pánské legíny. Jedná se o extravagantní novinku, která se jmenuje megíny. Jak vlastně tyto kalhoty vznikly a kde se dají koupit?

Megíny navrhli dva američtí návrháři Adam Freck a Andrew Volk a očekávají, že se z nich brzy stane velký hit. Elastické a pohodlné kalhoty, které hezky kopírují nohy, se mohou brzy objevit ve velkém v mnoha obchodech. Pánové se tak budou moct pochlubit nejen nohama, ale i pozadím.

Tyto meggings nebo velmi úzké kalhoty si nedávno oblékli hvězdy, jako jsou Justin Bieber a Russel Brand, a už jen znační jejich velkou oblibu. Na rozdíl od legín mají tyto jiný střih tak, aby se hodil k mužům hlavně v oblasti třísel.

Uchytí se nebo ne?

Skinny džíny se také ze začátku moc mezi muži neuchytly, teď skinny nosí mnoho mužů. Pravděpodobně stejný osud čeká i megíny, které ocení převážně muži, jenž se starají o svou postavu a dbají na trendy. Svalnaté nohy a zadek určitě zaujme nejednu ženu, přirození ale nepůjde v nich tolik vidět.

Megíny Asos

megíny Asos

Jaké jsou ohlasy?

Objevují se ale názory i od samotných pánů, že tato móda je už tak trochu moc. Muž v nich vypadá zženštile a působí to tak trochu směšně. Prvotní ohlasy nepůsobí moc nadějně, stejně se ale tyto kalhoty budou dříve nebo později nosit. Tak to je s každým módním trendem, i když ze začátku na něj všichni nadávají (např. válenky).

Kde se dají koupit?

Vzhledem k tomu, že se jedná o novinku, můžete megíny koupit zatím jen v několika obchodech. Nějakou nabídku má asos.com a také se můžete podívat na e-shop meggingsman.com, což je e-shop zakladatelů.
V jejich obchodě naleznete bohatou nabídku legín podle nejnovějších trendů. Najdete tam lesklé, vzorované, matné i meginy se vzory. Zaručeně si tam každý vybere. Megíny tam stojí 30 - 40 dolarů, což je 600 - 800 Kč. Záleží na typu kalhot a jejich materiálu.

Líbí se vám tento trend nebo raději preferujete klasické kalhoty nebo džíny?

Foto: asos.com, meggingsman.com

Doporučujeme také:
Jak se obléct na pracovní pohovor
Jarní móda vás přesvědčí ke koupi
Pánské prvky v dámské módě


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.