Pánské prvky, které najdeme i v dámské módě

Móda H&M

dámská móda

4.1.2014
Už minulý rok jsme si mohly všimnout toho, že se do naší dámské módy dostávají pánské prvky. Mnohé by určitě napadlo, že přeci nebudou nosit oblečení, které je ryze pánské, ale tak to vůbec není. Pronikají tam pouze prvky, které pak celkově vypadají velmi dobře i ženách. Zajímá vás, jaké prvky můžeme najít letos v módě na rok 2014?

Ženy nenosí pouze sukně, šaty s volánky, halenky nebo topy, ale určitě i vy najdete v šatníku kalhoty, sako nebo košili. Tyto trendy pronikly do šatníků již dávno, někdy se do módy se dostávají více, jindy méně. Právě košile byly hitem minulého roku.

Pánská móda na ženách?

V roce 2014 se s pánskými prvky v dámské módě setkáme opět a to ještě ve větší míře. Přišli s tím opět ti největší světoví návrháři, mezi které patří Hermés, Ralph Lauren či Saint Laurent. Nemusíte ale zoufat, i v běžných obchodech s módou najdete opravdu hodně módy s pánskými prvky. V nových kolekcích se objeví košile s límečkem, smokingová saka, kalhoty s rovným střihem nebo šortky. Nosit se budou i kravaty.

V obchodech tak najdeme dámské oblečení, které bude mít v sobě zajímavé pánské prvky. Ty dodají ženám styl a eleganci. Pánská móda obecně vypadá velmi elegantně, proč toho tedy též nevyužít? Můžete si obléknout místo legín rovné kalhoty s volným sedem, košili a sako. Toto je typický outfit inspirován pánskou módou, ale na ženě vypadá opravdu skvostně.

Jaké barvy a vzory budou in?

V tomto roce se můžeme těšit na pastelové barvy, které budou občas doplněné i jasnými barvami. Mezi vzory budou převládat kostky, pruhy a oblečení rozdělené na dvě části - každou v jiné barvě. Opět dostane slovo kombinace černé a bílé, která působí velmi luxusně.

Kam se tato móda hodí?

Možná vás zajímá, kam se takový styl hodí. Odpověď zní jednoduše - všude. Můžete se tak obléknout do práce, školy, na pohovor i do společnosti. Dodá vám eleganci a šmrnc pravé dámy. Vyzkoušejte jej také. Na párty se ale moc nehodí, což je jasné.

Líbí se vám tato móda nebo preferujete typicky dámskou módu?

Foto: hm.com

Doporučujeme také:
Dámská bunda parka je ideální na podzim a zimu
Podzimní a zimní kozačky
Nezapomeňte na podzim na vhodné doplňky


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.