Trendy plavky 2013

Dámské plavky H&M

dámské plavky 2013

18.3.2013
Léto tady budeme mít již za chvíli, proto nenechávejte nákup plavek na poslední chvíli, ať se nestane, že ty nejlepší kousky budou pryč. Nabídky obchodů se začínají plnit i v březnu letním zbožím. Dnes se podíváme na plavky 2013 H&M a Mango. Obě tyto značky nabízejí nádherné a trendy plavky, díky kterým budete na pláži zářit. Ať už si vyberte dvoudílné nebo jednodílné plavky, vždy dbejte na to, aby vám slyšely a skvěle padly.

Plavky H&M

Pokud si chcete pořídit plavky značky H&M, přečtěte si následující řádky. U této značky si můžete koupit jednobarevné plavky nebo plavky se vzory. Jednobarevné plavky jsou buď hladké, nebo nařasené. Jedná se převážně o pastelové nebo neonové barvy. Pokud byste raději chtěla vzor, tak vybírejte mezi květinovým vzorem či proužky. Originálními plavkami jsou plavky, které mají přechod odstínů od světlé modré (červené) až po tmavou barvu.

Plavky H&M

dámské plavky 2013

Plavky Mango

Značka Mango se drží pravidla v jednoduchosti je krása a tady to platí obzvláště. Krásné dámské plavky, které Mango aktuálně nabízí, jsou plné zajímavých střihů a vzorů. Můžete si vybrat plavky s horním dílem se zavazováním za krkem nebo bandeau topem. Plavky pořídíte v pastelových barvách a některé jsou ozdobené drobným vzorem, pruhy nebo potiskem zvířecí kůže. Nechybí ani plavky metalických odstínů.

Každý díl koupíte zvlášť

Výhodou plavek Mango i H&M je to, že si můžete vybrat zvlášť dolní a horní díl. Nemůže se tak stát, že se vám nebude hodit jedna z těchto částí. Klidně můžete zkombinovat i dva různé kousky, ale musí se k sobě hodit. Kombinace letos budou opravdu v kurzu.

Cena plavek u těchto dvou značek není vůbec vysoká. Za každý díl zaplatíte pár stovek, a tak si můžete na sezónu koupit dvoje nebo troje. Letošní nabídka je pestrá a zatím se jedná jen o malou ochutnávku.

Pokud upřednostňujete nákup plavek po internetu, podívejte se na tento web s plavkami.

Plavky Mango

dámské plavky 2013

Foto: hm.com, mango.com

Doporučujeme také:
Jarní bundy od H&M
Kovové cvočky jsou in
Plavky Victoria Secret


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.