5 super módních trendů na rok 2014

Trendy H&M

Už víte, jaké trendy si letos můžete pořídit? Letos se rozhodně nemusíte omezovat, protože je k dispozici opravdu mnoho zajímavých trendů od extravagantních až po klasické trendy, které nikdy nezklamou. Nezapomeňte vyrazit na nákup oblečení co nejdříve, dokud mají obchody bohatou nabídku.

1. Geometrické vzory

Geometrické vzory hlásí návrat do módy. Pruhy, proužky, puntíky, čtverce a další geometrické obrazce vám rozhodně nesmí v šatníků chybět. Pořiďte si šaty, kalhoty, legíny, halenky či trička právě s těmito vzory. Nejenže budete vypadat skvěle, ale navíc vás toto oblečení zeštíhlí. Převážně se totiž prodávají kombinace černé a bílé barvy, ale určitě naleznete i barvy jako je červená či modrá v kombinaci se zajímavým odstínem.

2. Africké a egyptské vzory

Aby těch vzorů nebylo málo, tak si můžete koupit i vzory z dalekých krajin, jako je Afrika, Mexiko nebo Egypt. Právě tyto vzory na oblečení vypadají dost exoticky. Kdo by nechtěl nosit právě aztécké vzory, které vypadají vskutku zajímavě. Ať už si vyberete legíny, šaty nebo trička, vždy uděláte dobrou volbu.

3. Květiny

Vzory květin jsou v módě již dlouhou dobu a letos na ně také nesmíte zapomenout. Můžete si vybrat oblečení se vzory drobných kvítků nebo naopak velkou květinu přes celé tričko, halenku nebo šaty. Záleží tedy na vás, jaké květiny jsou vám příjemnější na nošení.

4. Kosmická móda

Máte rádi vesmír? Tak to si určitě zamilujte vesmírnou módu. Kosmická móda je specifická zajímavým vzorem vesmíru, který naleznete na legínách, topech či halenkách. Galaxy prvky jsou většinou v kombinaci modré, bílé, červené či žluté. Jedinou nevýhodou je, že nabídka je v českých obchodech velmi omezená.

5. Ombré móda

Tak jako jsou v módě ombré vlasy, tak přichází do módy i ombré oblečení. Jedná se o oblečení, kde se je znatelný přechod z jedné barvy do druhé. Například - tmavě červená do světle červené. Takové oblečení si můžete nejen koupit, ale i udělat doma. Stačí koupit barvy na textil a následně si můžete s oblečením a barvením hrát dle libosti a vytvořit zajímavé odstíny a přelivy barev.

Jaký trend se vám líbí?

Móda od H&M

módní trendy

trendy

Foto: hm.com

Móda jaro léto 2014 - trendy z obchodů
Kovové cvočky jsou in
Neonové oblečení pro odvážné


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.