Victoria Secret plavky - trendy na rok 2013

Plavky Victoria Secret

7.1.2013
Značku Victoria Secret nemusíme vůbec představovat. Takže je v krátkosti - americká značka Victoria's Secret je známým výrobcem spodního prádlo, plavek, oblečení pro volný čas, módního oblečení, bot, kosmetiky,... Jejich oblečení je vždy podle posledních módních trendů a právě plavky a spodní prádlo patří mezi ty nejoblíbenější po celém světě.

Jaké jsou trendy u plavek na tento rok?

Pokud se podíváte na letošní nabídku plavek, tak si budete moct vybrat z mnoha a mnoha různých stylů, barev a typů. Můžete si podívat na plavky z několika kolekcí Beach S*xy, Gorgeous, Forever S*xy a Very S*xy a vybrat podle toho, jaká kolekce se vám líbí. Každá je specifická tím, jak moc je trendy, jaké jsou na plavkách doplňky a jak moc jsou s*xy. Koupit si můžete jednodílné plavky nebo dvoudílné plavky, pokud chcete nějakou specialitku, tak vybírejte tankiny nebo monokiny.

Barvy, květiny, puntíky a vzory

Tak jako vždy jsou plavky Victoria Secret charakteristické pestrobarevnou paletou. Vybrat si můžete jakoukoliv barvu, protože letos budou frčet všechny od černé, zelené, modré, červené až po zlatou nebo stříbrnou. K tomu plavky, které jsou ozdobeny květinovými vzory, vypadají skvěle. Pokud ale chcete zvolit puntíky, kostky nebo různé vzory, které letos opravdu letí, máte možnost si je vybrat i mezi plavkami této značky. Plavky Victoria Secret si prostě zamiluje každý.

Jak vypadají jednotlivé díly?

Také ani u horního dílu nemusíte zůstat u klasických plavek na ramínka. Můžete si vybrat bandeau (horní díl je bez ramínek), zavazování za krkem nebo mít ramínka překřížená na zádech. U dolního dílu to jsou třeba sukýnky, nohavičky, tanga nebo klasické kalhotky do pasu nebo bokové kalhotky...

Nezapomíná se ani na push-up!

Pokud vás trápí malé poprsí, zvolte push-up. Hodně plavek od Victoria's Secret má push-up vycpávky. Některé push-up jsou klasické, jiné vám zvětší poprsí až o dvě čísla (Miraculous), což je u plavek dost pozitivní. Nemyslíte si to také?

Už víte, jaké si vyberete plavky Victoria Secret?

Podívejte se na malou ochutnávku plavek.

Trendy plavky VS

Foto: victoriassecret.com

Podívejte se také na:
Jarní trendy na rok 2013
Trendy jarní bundy
Móda jaro 2013


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.