Plavky Lindex z vás udělají královnu na pláži

Plavky 2013 - Lindex

plavky

26.6.2013
Léto se neuvěřitelným tempem blíží. Doma máme trošku zamračeno, ale již za pár dní můžete být na jiném místě, které bude velmi teplé. No, a tam byste neměla zapomenout na povinnou výbavu, kterou jsou plavky. Vybrat si můžete mezi mnoha různými značkami a to jak v internetových, tak i v kamenných obchodech. Záleží jen na vás, po čem sáhnete. Oblíbená značka u plavek je Lindex, o které si teď povíme více.

Švédská značka Lindex, která vstoupila na český trh poměrně nedávno, je stále více oblíbenější, neboť oblečení, jež nabízí, je vždy trendy a zaujme velké množství žen. A plavky, které se v Lindex navrhují, patří k těm velmi oblíbeným a často kupovaným. Plavky Lindex vypadají prostě cool a z mnoha zajímavých střihů a barev si vybere každá žena.

Co najdete v letošní kolekci?

V letošní kolekci vás překvapí nespočet barev, ozdob a zajímavých střihů. Nemusíte se jen na klasickou černou barvu, ale naopak letos nabídka plavek barvami vyniká. Lesklé i matné barvy vás rozhodně překvapí a teprve nádherné kovové ozdoby? Dále je nutné zmínit, velké množství zajímavých vzorů, které jsou jak aztécké, tak proužky či nějaké tvary.

Oblíbené ozdoby i na plavkách

Pokud jste si letos zamilovala cvočky a další kovové ozdoby, tak se jich nemusíte vzdávat ani na plavkách. Právě značka Lindex si letos připravila plavky s těmto ozdobami. Kovové ozdoby vypadají velmi dobře na dvoudílných i jednodílných plavkách, které jim dodávají ten správný šmrnc.

Jak vypadá horní díl?

Vyberete si letos plavky s klasickým zavazováním, se zavazování za krkem nebo bez zavazování? Ať chcete cokoliv, tak vězte, že si z bohaté nabídky Lindex vyberete zajímavý módní kousek. Některé plavky mají i možnost zavazování měnit na více způsobů, tak můžete jít ven pokaždé s jiným kouskem.

A co dolní díl?

Dolní díl je také velmi variabilní. Klasické kalhotky, tanga, plavky s nohavičkami i sukýnkou jsou skvělým doplněním dobře navrženého horního dílu. A pokud chcete, kupte si dva spodní díly za příznivou cenu, ať vypadáte pokaždé jinak.

Líbí se vám plavky Lindex?

plavky 2013

plavky

Foto: lindex.com
Podívejte se na:
Móda s třásněmi je cool
Trendy dámská letní móda
Háčkované a dírkované kozačky


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.