Kovové cvočky jsou in

Trendy cvočky a hroty Lindex

cvočky oblečení doplňky

25.2.2013
Už minulý rok postupně do módy pronikaly drobné kovové ozdůbky (cvočky, hroty, nýty, pyramidy) a letos je uvidíte snad všude. Netýká se to jen doplňků, ale také oblečení nebo ozdobenými cvočky. Takto oblečení není jen pro rockerky a punkerky, ale hodí se i jako doplněk elegance. Kovové cvočky jsou trendem roku 2013, tak na ně určitě nezapomeňte.

Takto ozdobené oblečení, doplňky i boty si můžete koupit v klasických obchodech s módou a obuví. Ovšem nabídka není moc bohatá, proto si některé zručné dívky a ženy tyto ozdůbky na oblečení raději samy vytvoří. Ozdobné cvočky můžete koupit v některých galanteriích nebo v zahraničí (např. eBay). Skvělou nabídku těchto ozdob má například H&M.

Ozdobené boty

V obchodech s obuví naleznete i obuv se cvočky. Tyto boty vypadají skvěle a nemyslete si, že se nehodí do práce. Boty (lodičky, baleríny, tenisky,...) vypadají opravdu krásně a pokud je doplníte vhodným oblečením, tak na sebe upoutáte (v dobrém slova smyslu) pozornost. Někdy kromě hrotů a cvočků jsou boty doplněny i kamínky.

Boty s cvočky Baťa

cvočky boty

Oblečení se cvočky

V případě se, že se vám líbí oblečení se cvočky, hroty či nýty, vydejte se do obchodů. V některých obchodech naleznete kalhoty, džíny, trička i bundy se cvočky. Důležité je ale pořádně hledat, protože nabídka je opět trošku omezená. V zahraničí je to opět s nabídkou mnohem lepší.

Doplňky s kovovými ozdobami

I doplňky vypadají skvěle, pokud jsou na nich pyramidky a cvočky. Můžete si pořídit náramky, kabelky, peněženky a ozdoby do vlasů. Stačí si jen vybrat. Pokud si navíc něco vyrobíte, tak tím lépe, že se nebudete muset omezovat na ubohou nabídku obchodů.

Pokud se vám líbí nosit něco s cvočky, tak to nepřehánějte. Zvolte raději méně cvočků, aby váš look byl pořád trendy. Jeden, max. dva kousky se cvočky jsou ideální. Vyzkoušejte, jak vám bude slušet móda s kovovými cvočky.

Trendy doplňky Zara

cvočky oblečení doplňky

Foto: lindex.cz, bata.cz, zara.com

Jarní bundy od H&M
Jaro plné barev
Bonprix jaro léto


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.