Levné plavky 2021 na poslední chvíli

plavky

Zrovna se chystáte na dovolenou a na poslední chvíli sháníte plavky? Tak to je ten nejvyšší čas na nákup, navíc v obchodech najdete velké slevy a výprodeje. Kdo by tedy nechtěl koupit plavky za polovinu? Můžete tak mít další plavky do zásoby nejen na tento rok, ale i na příští.

Hezké a levné plavky si kupte tady.

Měly by vám dokonale sedět

Při výběru je nutné dbát na to, aby plavky dokonale seděly. Volnější plavky nebo naopak příliš stahují, stejně jako nesedící košíček vám bude k ničemu. Při zkoušení se na plavky a sebe podívejte, dejte ruce nahoru nebo si dřepněte. Musíte je vyzkoušet. A pokud objednáváte z internetu, tak se pořádně přeměřte a na základě těchto údajů si vyberete číslo.

Nebojte se ukázat své přednosti

V plavkách jde to vidět celkem hodně, proto se zaměřte na dobrý střih a to tak, abyste ukázala své přednosti. Neukazujte ale tu část těla, se kterou nejste spokojená. Máte větší prsa, na která jste pyšná, nebo pěkně tvarovaný pas, boky nebo zadeček? Udělejte si z toho přednost, pokud se s ní chcete pochlubit! Větší zadeček nezakrývejte do bokových kalhotek, ale upozorněte na něj. Prsa také chytře zakryjte pěkným košíčkem a celkově se nemusíte schovávat do jednodílných plavek.

Nedokonalosti chytře zakryjte

V případě, že máte na svém těle nějaké nedokonalosti, kterými mohou být malá nebo velká prsa, velký zadek, špíčky atd, a ty chcete zakrýt, zakryjte je chytře. Vsaďte na dobrý střih, který je zakryje a na vhodnou barvu. Vhodné jsou tmavé barvy, drobné vzory či barevný přechod (ombré). Na menší prsa použijte plavky s push-up výztuží. Zakažte si ale velké vzory, světlé barvy nebo neonové barvy, protože zvýrazní vaše nedostatky a ještě na vás více upozorní. Ovšem, pokud se bojíte, že by si na vás lidé na pláži ukazovali, že máte takový a takový zadek, prsa či boky, tak se rozhodně nebojte. Každému je to úplně jedno, každý chce odpočívat a bavit se.

Kde pořídíte levné plavky?

Momentálně mají výprodeje snad všichni - internetové obchody i normální obchody. Z normálních kamenných je to např. H&M, C&M, Lindex, Mango, Orsay, Takko, Reserved, Calzedonia, New Yorker, Kenvelo, Tally Weijl a další. Určitě si i tam nějaké pěkné vyberete.

Hezké a levné plavky koupíte v tomto obchodě.


Podívejte se na:
Calzedonia - plavky, které vás potěší
Letní šaty prostě k létu patří
Úžasné jarní šaty


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.