Podzimní kabát

kabátUž je tady podzim, tedy začíná být stále větší zima. Co si obléct na sebe, aby nám nebyla zima? Dobrou a oblíbenou variantou je podzimní kabát nebo kabátek. Pokud si koupíte vhodnou barvu, můžete jej nosit k sukni, ke kalhotám, šatům,... na rande, na procházku, ale i do práce nebo do školy. Podzimní kabátek je prostě in. Určitě se líbí i vám.

Barvu kabátu si můžete vybrat dle vašeho gusta. Nejoblíbenější je černá, tmavomodrá, hnědá či šedá. I další barvy jako růžová, fialová nebo červená jsou velmi pěkné, ovšem nehodí se ke všem ženám.
Klidně proto, zůstaňte u klasické barvy, kterou můžete obměnit barevnou šálou, barevným šátkem nebo rukavicemi, až bude větší zima.

Oblíbený je také bílý kabát, ale zde se riskuje to, že bude brzo špinavý. K zahození není ani dámský kabát se vzory. Stačí si jen koupit nějaký pěkný kabát, který vám bude sedět.

Podzimní kabát může být dlouhý pod kolena, nad kolena nebo pod zadek. Stejně tak může být s páskem nebo bez. Stačí si jen vybrat z velkého množství dámských kabátů, které jsou k vidění a ke koupení v obchodech jak ve značkových, tak i v neznačkových.

Foto: victoriassecret.com.

Podívejte se také na:
Podzimní boty 2011
Móda podzim zima 2011
Podzimní bundy 2011
Zimní vesty
Zimní móda 2011


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.