Roxy kabelky

roxy kabelkyRoxy je americká značka, která vznikla v roce 1990. Roxy, která patří pod australskou firmu Quiksilver, která vznikla o dvacet let dřív. Od značky Roxy si můžete koupit trička, džíny, doplňky, šortky, kabelky, plavky, boty, šaty... cokoliv, co se hodí pro volný čas. Kabelky Roxy jsou velmi oblíbené mezi mladými dívkami a ženami.

Roxy kabelky jsou velmi trendy. Častá barva kabelek je černá, bílá, hnědá a khaki. Samozřejmě, že je i na výběr z pestrobarevných kabelek. Některé jsou větší, jiné zase menší. Vše záleží na tom, jaká se vám líbí a jakou si vyberete. Modní vzhled kabelek Roxy vás určitě nezklame, protože je nápaditý a stylový.

Některé Roxy kabelky se hodí do ruky, přes rameno, nebo se dají používat obojím způsobem. Oblečení a doplňky jsou oblíbené mezi teenagerkami, které mají rády street módu. Tašky jsou velmi důležitým doplňkem.

Podívejte se na několik vybraných fotek, na kterých jsou kabelky Roxy. Můžete si je zakoupit v českých a cizích obchodech. Takže něco málo pro kochání:

Foto: roxy.com
Louis Vuitton kabelky
Converse tašky
Kabelky přes rameno


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.