Takko

Takko je oblíbená německá značka oblečení, která je téměř 30 let stará. V Česku se začala prodávat až v roce 2003. Nyní má u nás asi 30 prodejen, které jsou umístěné v nákupních centrech po celé republice. Další nová prodejna bude otevřena 22.3.2012 v Ostravě v centru Forum Nová Karolina. Značka Takko je oblíbená nejen mezi mladými, ale i mezi staršími.
Můžete tam koupit cokoliv, co potřebujete: spodní prádlo, džíny, trika, halenky, bundy,...

Takko fashion

Takko nebo také Takko Fashion nabízí módní kousky pro každého: ženy, muže a děti. Každý si vybere z mnoha kusů oblečení. Navíc se zde prodávají i nadměrné velikosti. Vždy se jedná o kvalitní a pohodlné oblečení, které by nemělo chybět ve vašem šatníku. Takko Fashion nabízí i doplňky (opasky, šály, šperky i kabelky) nebo plavky. Výhodou tohoto oblečení je to, že nestojí příliš mnoho a je navíc kvalitní.

Takko oblečení

Takko oblečení se hodí pro každou příležitost. Můžete si vybrat z několika ženských trendů: casual, ženský, mladý trend, spodní prádlo a maxi blue. Trendů pro pány je zde casual a mladý trend. Dětské oblečení je tradičně rozděleno pro holky a kluky. Pokud hledáte barevné a vkusné oblečení, sáhněte určitě po Takko oblečení.

Aktuální leták 2012

Pravidelně vychází Takko leták, kde najdete aktuální módní kousky v akci a navíc jsou pro vás připraveny nové módní trendy. Podívejte se na letáky, které jsou v dostání v prodejnách, nebo vám mohou být doručeny i do schránky a vyrazte do nejbližší prodejny a nakupujte. Určitě si něco vyberete v široké nabídce módního oblečení nejen z katalogu.

Foto: takko-fashion.com

Takko Fashion vydává pravidelně leták
Jarní bundy
Zara oblečení


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.