Proužky jsou in!

Proužky v nabídce H&M

22.1.2013
Dívala jste se už po obchodech na nové trendy? Všimla jste si, že obchody jsou plné proužků? Ano, je to tak. Letos proužky (stejně jako puntíky a další vzory) jsou prostě in. Takže se jich vůbec nebojte a nakupte si toto skvělé oblečení. Můžete si koupit téměř cokoliv s tímto vzorem.

Proužky kombinujte s rozmyslem

Vodorovné i svislé proužky váš jarní outfit dobře doplní. Důležité je ale nezapomenout, že není zrovna vhodné kombinovat více kusů oblečení s proužky. Pokud zvolíte kalhoty s proužky, tak je doplňte jednobarevným horním dílem a naopak pokud budete mít halenky či tričko s proužky, tak se k tomu skvěle hodí jednobarevné kalhoty nebo legíny. V případě šatů tento problém řešit nemusíte.

Oblečení s proužky na každém kroku

Můžete si koupit kalhoty nebo legíny, které jsou proužkované. Dále jsou v obchodech halenky, trička, svetry, topy a občas můžete potkat i peplum blůzy právě s proužky. Samozřejmostí jsou i šaty. Nejčastěji se jedná o proužky tmavé barvy (černá, tmavě modrá,...), naleznete ale i červenou.

Zvolte pruhované doplňky

Pokud se vám pruhy moc nelíbí na oblečení, vyberte si doplňky. Šála, šátek, čepice i deštník vás skvěle doplní. Nevěříte? Vyzkoušejte je.

Proužky zeštíhlují!

Stará známá věc je ta, že proužky zeštíhlují. Sice to traduje, že to tak dělají pouze svislé pruhy, ale funguje to tak u vodorovných (tak to tvrdí vědci), pokud ovšem žena není příliš moc tlustá. Je tomu tak kvůli tomu, že proužky prostě opticky klamou.

Líbí se vám toto oblečení? Podívejte se na fotky pro inspiraci.

Móda s proužky Lindex

Foto: hm.com, lindex.com
Podívejte se na:
Metalická móda
Dámské kalhotové kostýmy plné elegance
Victoria Secret plavky


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.