Účesy 2013 - nejnovější trendy

2.11.2012
Kromě módních trendů, které se neustále mění, je v hledáčku snad každé ženy to, jaké se budou nosit účesy. Jaké vlasové kreace budou in v roce 2013?

Účesy pro krátké vlasy

Popularita krátkých vlasů stoupá a v roce 2013 tomu nebude jinak. Žen, které se nechávají ostříhat „na kluka“, neustále přibývá. Krátký účes je velmi praktický a slušivý, jen se musí dávat pozor na typ obličeje, například pokud je váš obliček kulatý, takto krátké účesy by vám obličej ještě více rozšířil. Nejlepší možností je svěřit se do rukou šikovného kadeřníka, který ví, co má s jakým typem obličeje udělat.

Oblíbené polodlouhé vlasy

Účesy polodlouhých vlasů jsou a také zůstanou zlatou střední cestou. Na přehlídkových molech a kadeřnických soutěžích se staly velmi oblíbenými nepravidelné až okousané účesy. Pro většinu jsou ale tyto sestřihy až moc extravagantní a tak se i pro příští rok zůstane u klasiky, kdy se budou nosit polodlouhé vlasy s pěšinkou a ofinou více na jedné straně. Jedná se o podzimní a zimní trend.

Účesy pro dlouhé vlasy

V posledních letech si výrobci žehliček na vlasy mnuli ruce, protože ten, kdo měl jen trochu zvlněné vlasy, toužil po tom, aby je měl krásně rovné. Tento trend ale pomalu upadá a příští rok si už nebudete muset ničit žehličkami vlasy, prostor dostanou přirozené kudrliny a lokny.

Jaké barvy na vlasy budou in v roce 2013?

Letošní velmi oblíbenou barvou byla červená, ať už to byla světlá, téměř oranžová či tmavě rudá. K této barvě se přidá také kaštanová hnědá. Novinkou budou pastelové barvy, které ovládnou především konečky nebo se jimi bude podbarvovat.

Pokud si nechcete ničit vlasy barvením, můžete použít obyčejnou barevnou křídu. Stačí navlhčit pramen který chcete obarvit, poté přejíždět křídou (je dobré si vzít rukavice, křída barví i ruce) a až se obarví počkat až uschnou. Poté můžete barvu zafixovat žehličkou na vlasy, ale není to nutné. Výsledek je velmi dobře vidět i na tmavých vlasech. Jedná se o trendy účesy 2013. Takto můžete zkombinovat více barev, vydrží několik dní, poté můžete začít znovu se zcela jinou barevnou škálou.

Víte už, jaký účes a barvu zvolíte pro rok 2013 vy?

Foto: hairstylesdesign.com

Podívejte se také na:
Henna na vlasy
Trendy jarní bundy
Móda na letošní jaro


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.