Zimní obuv 2011

Tamaris

Zima 2011/2012 se blíží a s ní i nutnost si pořídit zimní boty. Právě teď je nejvyšší čas. Obchody již představují zimní kolekci dámských i pánských bot. Stačí si jen vybrat správnou zimní obuv, která se vám budou líbit a ve které se vám bude dobře chodit. Vybrat si můžete mezi spousty modely.

Dámská zimní obuv

Vybrat si můžete kozačky, které vám budou sahat až po kolena či lýtky s vysokým nebo nízkým podpatkem, kotníkovou obuv na šněrování nebo na přezky. Oblíbená barva obuvi pro letošní zimu 2011/2012 bude černá a hnědá. Oblíbený materiál zimní obuvi je koženka, semiš či kůže, často ozdobena kožíškem.
Oblíbené jsou také pohorky na podpatku s platformou, která vypadá jako platforma klasickým pohorek.

Pánská zimní obuv

Oblíbená pánská zimní obuv je kotníková obuv na šněrování nebo zapínání, pánské kozačky nebo vyšší obuv alá sportovní obuv. Mezi oblíbené barvy patří klasicky černá a hnědá, kterou nikdy nic nezkazíte. Stačí si vybrat správný model, který se bude hodit k barvě kalhot a můžete vyrazit do zimy.

Dětská obuv

Pro dívky jsou vhodné kozačky k lýtkům nebo kotníkové kozačky, které mají nízký podpatek. Oblíbená je šněrovací obuv nebo obuv na suchý zip. Pro chlapce můžete vybrat také kotníkovou obuv, která je velmi pevná a teplá. Často je na suchý zip nebo na šněrování. Správná zimní obuv je velmi důležitá.

Deichmann

Deichmann

Deichmann

Baťa

Deichmann

Foto: tamaris.de, bata.cz, deichmann.com.

Podívejte se také na:
Zimní kozačky 2011
Móda podzim zima 2011
Podzimní bundy 2011
Podzimní boty 2011
Zimní bundy a kabáty 2011
Zimní vesty
Zimní bundy 2011


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.