Zvýrazněná ramena jsou letos trendy?

holkaTrendy se mění každou chvíli, některé se ale zabydlí ve vaší paměti, a hlavně ve vašem šatníku, na hodně dlouho. Dozajista si vzpomínáte na dobu, kdy byly nařasené rukávy v oblasti ramen žhavou novinkou. Velmi oblíbená jsou zvýrazněná ramena dodnes. Dají ramenům objem, opticky zeštíhlí pas a proporčně tak vyrovnají postavu.

Nejčastější volbou jsou obyčejná trička upozorňující právě na zvýrazněná ramena. S výstřihem nebo bez, s rolákem, s krátkým nebo dlouhým rukávem, čas od času se objevila na šatech a v neposlední řadě jim podlehla i saka. Zvýrazněná ramena jsou ideální pro různé především formální záležitosti, kdy není žádoucí výrazný styl, ale určitá dávka nápaditosti neškodí. Stále se ale pohybujeme pouze v rovině všední strohosti a pohodlnosti. Přitom stačí tak málo a z šedé myšky s nařasenými rameny je žena vamp.

Letos letí průstřihy!

Letošní novinka se opět týká oblasti ramen. To pravé zvýraznění spočívá totiž v jejich vynechání. Ihned zaběhněte do obchodu a pořiďte si top s průstřihy na ramenou. Máloco dokáže být tak nevtíravě sexy. I když se to tak zprvu nemusí zdát, zvláště muži dokážou ocenit ženskou rafinovanost, která dává prostor jejich fantazii. Vystavíte na odiv kousek svého těla, které s radostí líbají, objímají a vedou pod svými křídly jako poklad.

Není-li to pro vás IN, zvolte model z průsvitného materiálu, který částečně odhalí vaši siluetu, a v kombinaci s lehce opálenou pokožkou na ramenou budete platit za královnu módního nebe. V takovém případě však nepodceňujte ladící a dobře padnoucí spodní prádlo. Obchody jsou doslova zaplaveny touto novinkou, stačí si jen vybrat. Není nutné experimentovat se vzory, nejlépe poslouží jednobarevný model, který nebude zbytečně rušivý a dá vyniknout odhaleným ramenům.
Nerozmýšlejte se, je to trefa do černého.

Podívejte se na:
Henna na vlasy
Tetování je v módě
Domácí pleťové masky
Gelové nehty


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.