Boty na podzim 2012

Podzimní boty

Jak říkávají naše babičky, základem jsou nohy teple. Pro každou z vás je dozajista odložení letního arsenálu na dno botníku pro následujících bezmála šest měsíců hodně dramatická záležitost, ale za zdraví to stojí. A když se ví, v čem být IN, možná je to i důvod k úsměvu, protože nákupy jsou tak více než nutné!

Boty semišové v barvách podzimu

Největším lákadlem letošního podzimu budou bezesporu kotníčkové kozačky na podpatku se šněrováním. S barvami se však bohužel příliš neexperimentuje, vše se odehrává v tónech podzimu – hnědá, béžová, červená a nestárnoucí černá. Samozřejmě pro ty, co chtějí být vidět, je tu jedna možnost, jak na sebe upoutat pozornost – materiálem. Obujte semiš, lak nebo se okovejte cvočky. Je to jen na vás. Kotníčkové kozačky na podpatku představují neotřelý způsob spojení elegance a lehce (či více) rockerského stylu.

Nezapomeňte na podpatky

Jak již bylo zmíněno dříve, bez pár centimetrů navíc to letos zřejmě nepůjde. Zapomeňte však na jehlové podpatky, ve kterých vypadá chůze nezkušených nositelek, které nemají nachozeny desítky kilometrů a neprošly si drsnou praxí, jako nalomená pšenice. Celkově je současný módní duch o něco robustnějšího ražení, protože na plné čáře vítězí klíny a silnější podpatky. Jak chcete vysoké, jak chcete zdobené.

Co říkáte na Fly London?

Co se týče značek obuvi, stále častěji se objevuje Fly London. Britská obuvní značka, která na trhu „operuje“ již přes 20 let a právě v poslední době si získává čím dál tím více nositelek (a nositelů!). Fly London dokonale splňuje veškeré požadavky, ať se jedná o pohodlí, barevné kombinace nebo nejnovější trendy. Možná je jen někdy o cenovou kategorii výš, ale to se přehlédnout, když si uvědomíte, co všechno nabízí.

Jen co spadne první suchý list z koruny stromu, všeho nechte a jděte si pro botky, ve kterých budou vaše nožky celý podzim jako v bavlnce.

Foto: flylondon.com.
Podívejte se na:
Peplum styl je in!
Podzimní kabáty 2012
Podzimní kozačky 2012
Móda podzim 2012


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.