Podzimní kozačky 2012

Obuv Deichmann

17.8.2012
Podzim je již na spadnutí a určitě se i vy poohlížíte po nových podzimních botách. Vyberete si letos lodičky, baleríny, polobotky nebo kozačky? Ať už si vyberete cokoliv, podívejme se nyní na několik módních trendů, které můžete nalézt v obchodech. Poletí boty na platformě, na klínu i klasické.

Můžete zvolit klasiku šmrcnutou jasnými barvami

Celý rok 2012 je ve znamení barev a to se týká i podzimu. V žádném případě nebude podzim temný a bez barev. Vyberte si barevné kozačky či jiné boty. Na výběr je z hodně druhů bot z kůže, semiše nebo látky. Pokud chcete mít zajímavý model, vyberte si boty, které mají jak klasickou barvu (hnědou, černou), tak i výraznou barvu. S těmito boty budete zaručeně in. K tomu stačí doplnit slušivý model a vyrazit ven.

Klasické barvy budou pořád in!

Pokud se na experimenty s barevnými boty necítíte, zvolte kozačky klasických tmavých barev. Vybrat si můžete určitě v každém obchodě mezi mnoha modely s vyšším nebo nižším podpatkem.

Kozačky prostě poletí na podzim

Pokud chcete zvolit na studenější období klasiku, zvolte podzimní kozačky. Tak jako v každém období, tak i na podzim by vám kozačky neměly chybět ve vašem botníku. Podívejte pro inspiraci na fotky vybraných modelů.

Fotky brzy doplníme.

Boty Deichmann

Foto: deichmann.com
Podívejte se na:
Podzimní kabáty 2012
Skvělé boty Lacoste
Vyberte si legíny
Tylová sukně je oblíbená nejen při tanci


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.