Peplum styl je in!

Mango

7.9.2012
V letošním roce se objevují na oblečení volánky. Můžete je najít na šatech, sukních, halenkách... už nyní v obchodech. Peplum je novým trendem nejen na rok 2012. Ještě více o něm uslyšíme i příští rok. Nová trendy móda určitě pronikne i do vašeho šatníku. Krásně barevné kousky s volánkem, které vás určitě okouzlí. Peplum zdůrazní vaše křivky a vaši ženskost.

Co je peplum?

Možná se ptáte, co je peplum. Peplum jsou volánky na oblečení (ve spodní nebo střední části). Tato ozdoba působí velmi příjemně a vyzdvihuje u žen a dívek jejich ženské křivky. Peplum se hodí nejen na dokonale štíhlou postavu, ale i na nedokonalou postavu, kdy volánkem můžete leccos skrýt.

Peplum oblečení vždy pořádně vyzkoušejte

Nedá se říct, že by peplum oblečení měly nosit pouze štíhlé ženy, ale každý by si měl toto oblečení vybírat opatrně. Každé postavě sluší peplum styl jinak. Důležité je dbát na to, aby vás zbytečně neudělal tlustou. Pro vysokou postavu je peplum styl ideální.

Vždy jen jeden kousek peplum

Pokud se rozhodnete si obléknout sukni, šaty, top, halenku nebo sako, vždy si oblékněte pouze jeden kousek peplum. Pokud byste měla více volánků, vypadalo by to spíše komicky.

Podívejte se pro inspiraci na fotky.

Zara

Foto: mango.com, zara.com.
Podívejte se na:
Podzimní bundy 2012
Podzimní kozačky 2012
Móda podzim 2012


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.