Co si obléct na plavky?

oblečení na plavky

15.6.2013
Už se nám blíží konečně léto. Ráno nás sluníčko svými paprsky probouzí, večer s námi je do poslední chvíle. Někdy ale hřeje až příliš, potřebujete odběhnout od vody do ulic nebo jste se nechala zlákat ke sportu a bikiny jsou v tomto směru až moc nepředvídatelné. Nezapomínejte proto, co si obléct, když nejste zrovna ve vodě nebo se nesluníte.

Když nemáte zrovna nic lepšího po ruce, postačí obyčejné bavlněné tričko, skryje, co má být skryto a vaše pokožka bude moct chvíli odpočívat.

Chcete-li ale na pláži zazářit v něčem opravdu skvostném, zorganizujte nálet na obchodní centrum a vyberte si. Je jen na vás, jestli hodláte být odhalená více nebo méně. Pokud vám stačí jakási polovičatá ochrana, volte jednoznačně všelijaká dlouhá tílka, šaty nebo košile. Toužíte-li však po zahalení od hlavy až k patě, poohlédněte se po šatech sahajících po kotníky, overalech nebo plážových kalhotách, které jsou letošním hitem. Ať tak či tak, vše má jedno společné. Jsou z lehoučkého materiálu, maximálně prodyšného, průsvitného, umožňujícího rychlé sušení plavek. Nebojte, ani takové modely nemusí postrádat styl. Odhalte rameno, zvýrazněte se zavazováním za krkem nebo nechte jen tak rozevláté.

Můžete volit barvy a vzory podobné nebo i přímo ladící s vašimi plavkami. Obloukem se vyhněte tmavým barvám, je přece léto. Je zbytečné halit se do tmavých odstínů, k čemu by bylo, že zeštíhlují, akorát by vám bylo ještě větší horko a beztak se musíte svléknout do plavek a dát svou postavu na odiv ostatním. Sáhněte tedy s radostí po bílé a různých pastelových barvách, nahoďte úsměv a plážoví povaleči vám budou ležet u nohou.

Nepodceňujte to, i když jsou sluneční paprsky po většinu dne příjemné, kůže často trpí. A rozhodně je víc sexy žena nebo dívka, která o sebe dbá než ta, co se celé dny smaží na přímém slunci a její pokožka nevykazuje ani nejmenší známky zdraví. A navíc budete trendy.


Doporučujeme také:
Plavky H&M - trendy na tento rok
Trendy plavky 2013
5 módních trendů na rok 2014


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.