Dakine

Dámské tašky Dakine

13.12.2012
Dakine je velmi populární sportovní značka, která nabízí nejen outdoorové oblečení, ale i batohy a peněženky. Také máte rádi tuto americkou značku? Jak vznikla a co vše nabízí?

Jak značka Dakine vznikla?

Dakine je americká firma, která vznikla v roce 1979 ve městě Haiku, které se nachází na jednom z Havajských ostrovů. Zajímavostí je, že spojení DaKine je převzato právě z havajské angličtiny, v běžné angličtině to znamená 'the kind'. Dakine není jen prodejcem, ale i také má svůj tým v některých sportech, sponzoruje jezdce v lyžování, cyklistice, snowboardingu, surfingu (např. Brett Simpson, Evan a Eric Geiselmanovi) a skateboardingu (např. Nick Tucker a Elliot Sloan).

Co Dakine nabízí?

Tato značka nabízí převážně sportovní oblečení, jako jsou termo trička, kalhoty i bundy. Najdeme zde ale i veliký výběr sportovních batohů, elegantnějších tašek přes rameno i cestovních kufrů. Dále Dakine nabízí velmi pěkné, ale zároveň praktické peněženky či obaly na notebooky a tablety. Do zimních dnů lze zakoupit také kvalitní rukavice a čepice, především kulichy hrající všemi barvami. Firma ale vyrábí i kolekce elegantního dámského oblečení pro každodenní nošení. Zde ale nekončí, můžete si také vybrat z různých nástrojů, které udrží váš snowboard, skateboard a jiné v perfektním stavu, např. sady na voskování, žehličky na fixaci vosku, sady na údržbu skateboardu, klíče a šroubováky a spousty dalších užitečných vychytávek.

Kde můžete zboží Dakine sehnat?

Firma Dakine nemá své vlastní prodejny, její zboží ale můžete sehnat ve spoustě obchodů se sportovními potřebami, jako jsou např. Quiksilver, Snowboard Zezula, HUDYsport, Subform a mnoho dalších. Tyto prodejny nalezneme téměř v každém městě. Je také možnost si výrobky této firmy objednat na e-shopech prodejen, které ji mají ve svém sortimentu nebo na oficiálních stránkách značky, která je propojena s oficiálním e-shopem. Najdete zde také lookbook, kde si můžete prohlédnout katalog aktuální dámské a pánské kolekce. Dakine má také své facebookové stránky pro Čechy a Slováky, kde se dozvíte nejnovější informace ohledně firmy a sportovních akcí.

Co říkáte na batohy Dakine? Líbí se vám?

Tašky přes rameno

Foto: dakine.com

Podívejte se také na:
Converse - trendy móda pro mladé
Značka F&F
Esprit


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.