F&F móda

Trendy oblečení FF

27.9.2012
F&F je velmi mladou módní značkou, která vznikla až v roce 2000 ve Velké Británii. Je až neuvěřitelné, jak velké oblibě se těší a jak rychle si značka F&F vybojovala místo mezi zákazníky vyhledávanými značkami a stala se tak nedílnou součástí každého náletu na obchodní centrum. Vás všech, bez rozdílu! Do České republiky, potažmo do celé střední Evropy a na Blízký východ, začala expandovat až v roce 2008. I zde úspěšně!

Super cena za módní kousky

F&F představuje širokou nabídku módy za naprosto bezkonkurenční ceny. Právě zde je však nutno přihlédnout k faktu, že se jedná o módu nižší cenové kategorie a pojem kvalita se stává relativním. Přesvědčit se můžete v obchodech Tesco, kde se móda F&F prodává. Pro běžné zákazníky je ale síť prodejen F&F velmi příjemnou alternativou výhodného a trendy nákupu.

Při bloumání mezi regály a stojany vám jistě neujde, že se jedná o sortiment pro všechny druhy vyžití. F&F vás oblékne od hlavy až k patě jak na formální nebo společenskou akci, tak i pro všechny volnočasové aktivity, na které si jen vzpomenete. A třešničkou na dortu je, že zde nenaplní šatník jenom ženy a dívky, ale i muži a děti. Sledujte pravidelný katalog.

Bohatý sortiment F&F

Sortiment F&F je kategoricky členěn do několika kolekcí - F&F Black s formálním elegantním oblečením, F&F Blue nabízí denimové oblečení, F&F True znamená stylovou módu pro velikost 46-56, F&F Kids a F&F Baby přináší oblečení pro běžné nošení i zvláštní příležitosti určené dětem od 0 do 10 let. Oblečení pro malé i velké, od spodního prádla, přes huňaté svetry po společenské šaty doplněné bláznivým slaměným kloboukem. To je F&F oblečení.

Britská značka z dílen módních návrhářů

Všechny kolekce se rodí ve Velké Británii pod taktovkou módních návrhářů, kteří jsou ve své práci nesmírně důslední a sledují módní trendy a vymýšlejí pro řetězec F&F oblečení absolutně trendy a zároveň nositelné s puncem pohodlí.

A víte co? Až příště budete vyhnání do Tesco doplnit zásoby, máte alespoň o důvod víc se tu zdržet. Čeká na vás móda na podzim, zimu, jaro a léto podle sezóny. Koupíte tam šaty, peplum topy, kabáty, košile, bundy, svetry, sukně, džíny, kalhoty a oblečení pro muže a děti.

Foto: ffmoda.com.

Podívejte se také na:
Esprit
Rieker
Reserved
Humanic


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.