Dámské džíny 2012

Legínové džíny

Džíny patří mezi nejoblíbenější oblečení mnoho let. Můžete si je vzít téměř kamkoliv a vždy se dají sladit s halenkou, bundou a obuví. Pokud nevíte, jaké si obléct kalhoty, tak si určitě vzpomenete právě na džíny. Můžete vybírat z mnoha barev a střihů podle toho, které se hodí k vaší postavě a které jsou in. Oblíbené rovné džíny, úzké džíny, zatracované džíny s nízkým sedem nebo vracející se zvonové džíny - to je jen výčet těch nejoblíbenějších stylů.

Nezapomínejte na skinny džíny

Skinny džíny patří poslední dobou mezi ty nej a vypadá to, že jen tak na jejich oblibě neklesne. Avšak úzké džíny se nehodí pro každého, což je asi každému jasné. Tyto legínové džíny padnou jen velmi štíhlým ženám s dlouhýma nohama, malým zadkem a malými boky. Perfektně tak vynikne štíhlá postava. Dále je vhodné si k nim vzít lodičky nebo kozačky a pozornost máte zajisté postaráno. Oblíbenou barvou je modrá ve všech odstínech nebo barevná hnědá, růžová nebo bílá. Džíny mohou být o něco kratší.

Dámské džíny s nízkým nebo vyšším sedem

Dámské džíny se sníženým sedem patří k velmi oblíbeným převážně mezi mladou generaci dívek a žen. Naštěstí tento trend pomalu ustupuje. Avšak pořád se najde mnoho nositelek, které je preferují. Naopak s vyšším sedem nejsou k zahození ani v roce 2012, pokud dokonale kopírují váš zadeček a pas.

Džíny do zvonu

Džíny do zvonu se delší dobu nenosily. A tak jako vše se vrací do módy zvoňáky ze 70. let. Dole rozšířené kalhoty sluší snad všem ženám. Vyvarovat jich by se měly ženy menšího vzrůstu, kterým by zvonové džíny naopak kilogramy přidávaly. Pokud si myslíte, že vaše postava je velmi hubená, silnější nebo máte větší zadeček, zvolte tento střih. Díky střihu budete vypadat velmi dobře. Opticky vám srovnají postavu a navíc tyto zvonové rifle jsou skvělým kouskem oblečením, který by vám neměl chybět ve skříni.

Zvonové džíny

Úzké džíny

Foto: espirit.com

Podívejte se také na:
Baleríny 2012
Jarní bundy 2012
Jarní móda 2012
Baleríny 2012


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.