Baleríny jsou v botníku nezbytné

Baleríny H&M

Dámské baleríny jsou oblíbenou obuví, která je v posledních letech opět in. Stačí se podívat na nabídku obchodů a naleznete tam tyto krásné boty, které se hodí na jaro i na léto, na procházku, do práce i do školy. Pohodlné baleríny jsou rozhodně skvělou volbou také na rok 2015. Výhodou je skvělá cena a velmi obrovský výběr ve všech obchodech.

K čemu se hodí balerínky?

Balerínky se hodí jak k sukni, džínům, tak i šatům či kraťasům. Jedná se o univerzální boty, které se hodí ke každému oblečení a do každé příležitosti. Většinou jsou balerínky bez podpatku, ale naleznete je i s menším podpatkem či klínkem. Dále jsou na nich různé ozdůbky jako jsou mašličky, korálky, kamínky nebo stužka. Také jsou dostupné i bez plné špičky. K tomu navíc může být špička zakulacená nebo naopak být do špičky.

Kolik stojí baleríny?

Cena za baleríny je různá. Některé pořídíte velmi levně, jiné jsou trošku dražší. Záleží vždy na materiálu a provedení. Baleríny mohou být semišová, plastové, kožené, pletené nebo látkové. Také záleží na značce. Některé baleríny jsou opravdu levné, protože je pořídíte jak do 250 Kč, tak i dva tisíce. Záleží jen na vašem výběru a finančních možnostech.

Jsou baleríny zdravé?

Možná se i vy ptáte, zda jsou baleríny zdravé, protože nemají žádný podpatek (většinou) a jsou úplně rovné. Ve skutečnosti se jedná o nepříliš zdravou obuv, protože se může začít bortit klenba. Jedinou radou je střídat často baleríny s botami s menším podpatkem. Také můžete provádět masáže nohou a cvičit.

Ať už si vyberete klasické nebo skládací baleríny, tam můžete vybírat z mnoha barev, stylů a značek. Každé balerínky jsou něčím výjimečným. Podívejte na skvělé kousky na rok 2015.

Balerínky Deichmann

Foto: hm.com, deichmann.com.
Podívejte se na:
Nesmrtelné legíny
Dámské mokasíny
Tylová sukně


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.