Humanic

Humanic trendy 2012

botyHumanic je již přes 140 let distributorem značkové obuvi a doplňků po celé Evropě, kde má již neuvěřitelných 330 prodejen. Právě tady se stal oblíbeným díky velmi dobré dostupnosti a široké nabídce modelů od nejznámějších značek střední cenové kategorie, která nezruinuje peněženku a zároveň zaručí kvalitu a absolutní trendy.

V regálech najdete obuv značky Converse, Lacoste, Esprit, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans nebo Vagabond. Vše se vyznačuje maximální nadčasovostí a nevtíravou elegancí bez absence trendů. O téměř legendárních converskách nemluvě. Sortiment se orientuje na takřka celou rodinu. Mimo kousků pro ženy, které jsou v prodejně nejvíce zastoupeny, je i sekce pánské a dětské obuvi relativně obsáhlá a obuv vybere si opravdu každý.

Skvělá obuv Humanic

Všechny prodávané značky v Humanic mají od svého začátku svůj nezaměnitelný rukopis, který se ukazuje ve všech kolekcích. Zároveň se snaží doladit své boty nějakou vychytávkou, která je momentálně IN. Je jedno, zda se to týká barvy, šněrování nebo materiálu. Každopádně tak vznikají kousky, které častokrát předběhnou svou dobu o několik sezón, neohlíží se, jen popohání nositelčin styl o několik úrovní výš.

Boty pro muže sází většinou na klasiku nebo nedbalou eleganci, která nenásilně dotváří celkový dojem pohodáře. Ani děti však nepřijdou zkrátka, všemožné barvy a potisky jsou přesně to, co je nejvíce láká a přesvědčí, proč právě pro tyhle boty uronit slzu. Humanic působí ze všech obchodů s obuví nejvíce střídmě ale zároveň uvolněně. Zprvu těžko zkombinovatelné, nicméně daří se mu a těší se velké oblibě.

Humanic nabízí také doplňky

Humanic nezaostává ani na poli doplňků. Šátky hrají všemi barvami a vzory a je těžké jim odolat, jelikož jsou velmi efektním doplňkem a k těm novým botám je jich přece třeba. Pásky jsou výhradně známých značek a celkově působí spíše robustnějším dojmem a převažují spíše tmavší barevné odstíny, je vhodné sladit je s barvou bot. Srdcová záležitost mnoha žen – kabelky – jsou rovněž velmi snadno kombinovatelné, výběr v Hamanicu je relativně široký, od elegantních psaníček přes klasické všechno pojmoucí kabelky do práce po sportovnější tašky.

Humanic eshop

Tak jako tomu bývá, tak všichni hledají e-shop. Nejlepší je však zajít do nejbližší prodejny, vykoušet boty a tam je koupit. Tuto radu byste měli poslechnout, protože e-shop Humanic zatím není.

Prodejny Humanic

V Česku se nachází několik prodejen Humanic a to v těchto městech:
Brno (Vaňkovka, NC Kampus, Olympia, nám. Svobody 11), České Budějovice (Průběžná 2551), Hradec Králové (Tesco, Akademika Bedrny 383, Futurum), Jihlava (City Park), Karlovy Vary (Fontána), Kladno (tř. TGM 774), Liberec (Forum, Nisa), Mladá Boleslav (Olympia), Opava (Nákupní Park), Ostrava (Avion, Futurum), Plzeň (Berounka Park, Olympia), Praha (Arkády Pankrác, Chodov, Europark, OC Letňany, Libeň, OC Zlíčín, Národní 34, OC Nový Smíchov, OC Šestka, Skorkovská).
(Seznam není garantován.)

Foto: shoemanic.com

Letní šaty 2012
Skvělá móda Tally Weijl
Boty Crocs jsou in


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.