Jarní dámské bundy od H&M

Jarní bundy H&M

Jaro 2014 se již rychle blíží a konečně odhodíme tlusté bundy a dlouhé kabáty a budeme se moct obléknout do lehkých jarních bund. Můžete si vybrat mezi nabídkou mnoha značek. Dnes se podíváme na jarní bundy od H&M a na jejich nabídku, která je trendy, svěží a po zimě na vás konečně čekají skvělé novinky. Můžete si koupit bundu, sako, parku nebo džísku, které budou jako obvykle podle poslední módy.

Imitace kůže nebo semiše

Zajímavě jsou řešeny jarní bundy s imitací kůže. Pěkně lesklé bundy klasických barev, které jsou doplněny šikmým a dlouhým zipem, na vás již v obchodech HM čekají. Pokud se vám šikmý zip nelíbí, vyberte si bundu na zapínání pomocí knoflíků. Mezi oblíbené barvy patří černá, hnědá nebo krémová. Chybu neuděláte ani růžovou. Oblíbená je i imitace semiše ozdobená třásněmi.

Kovové cvočky skvěle doplní bundu

Pokud se vám nelíbí nudné jednobarevné bundy, vyberte si bundu s ozdobami. Kovové cvočky, hroty a pyramidky se v roce 2014 hodí ke každému oblečení, pokud chcete vypadat drsněji. Zatím tam naleznete pouze pár kousků s těmito stříbrnými ozdůbkami.

Trošku elegance v roce 2014 také neuškodí

Pokud se zajímáte o elegantní módu, kupte si elegantní jarní sáčko v originálních barvách. Pěkně vypasované sako se bude perfektně hodit k jarním šatům či sukni. Můžete koupit i delší bundu, která je volnější.

Nebo zkuste klasiku

Pokud se vám nelíbí žádný z uvedených stylů, podívejte se starou známou klasiku, která snad nikdy nevyjde z módy. Řeč je o džínové bundě. Prodává se jak v různých modrých odstínech, tak i šedé nebo černé.

Víte, jakou si koupíte jarní bundu?

Foto: HM.com

Jaro plné barev
Bonprix jaro léto
Neonové oblečení pro odvážné


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.