Bonprix jaro léto 2014

Jarní móda Bonprix

Těšíte se na módu, která bude trendy v roce 2014? Dnes se podíváme na zoubek kouskům, které vám nabízí katalog Bonprix jaro léto. Tak jako pokaždé zásilkový obchod Bonprix prodává skvělou módu, která by vám neměla chybět v šatníku. Co to bude letos přesně?

Pastelové barvy

Pravděpodobně už máte také dost chmurných zimních barev, škaredého počasí a zimy. Je čas na změnu. Letošní jarní i letní sezóna bude ve znamení pastelových barev, které se skvěle hodí snad ke každému a vykouzlí vám vždy úsměv na tváři. V pastelových barvách si můžete pořídit snad vše: trička, topy, košile, svetry, kalhoty, šaty, jarní bundy a také boty i doplňky. Podívejte se do nejnovějšího katalogu Bonprix na trendy, jenž vám obchod nabízí.

Vzory všude, kam se podíváte

Bonprix se tak jako vždy řídí nejnovějšími trendy, které letos v roce 2014 mluví jasně - geometrické vzory. Tyto vzory, ať už se jedná o kostky, proužky či puntíky, si vás podmaní nejen na jaře a v létě. Stačí se jen podívat na aktuální nabídku plnou těchto nápadných prvků, které jsou velmi slušivé a hlavně in. Pokud jsou vám ale vzory proti srsti, tak i vy si vyberete něco zajímavého (např. jednobarevnou módu).

A jak to bude s obuví?

Pokud chcete obměnit váš jarní a letní botník, můžete si vybrat z mnoha typů bot: lodičky na klínku, sandály, nízké kozačky, vysoké kozačky, boty do špičky, baleríny nebo tenisky. Bonprix si letos skvěle pohrál se zajímavými barvami i vzory. Nezapomíná ani na oblíbené ozdoby jako jsou mašličky, kamínky nebo pásky.

A teď přichází malá ochutnávka v podobě fotek. Pokud vás tato nabídka zaujala, není nic jednoduššího než si objednat katalog a následně oblečení. I když je pravda, že kdyby Bonprix měl vlastní prodejny, bylo by nakupování mnohem lepší než jen objednávat z katalogu.

Bonprix jaro léto

Foto: bonprix.cz
Podívejte se na:
Neonové oblečení pro odvážné
Metalická móda


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.